Wybór prezentu dla dziecka spędza sen z powiek nie jednego mężczyzny. Mnogość dostępnych upominków wcale tego nie ułatwia. Jeśli nie wiesz co kupić swojemu synkowi, nie martw się! Dziś podpowiadamy jaki prezent dla synka na święta wybrać.

Jaki prezent dla synka na święta?

Jeśli w tym roku kompletnie nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla swojego synka, to dobrze trafiłeś! Przygotowałyśmy zestawienie, które ułatwi i wybór upominku. Postawiłyśmy na prezenty, które nie tylko ocieszą malca, ale również pozwolą spędzić wspólny czas z dzieckiem. A to jest najważniejsze 🙂 Oto nasze propozycje, dostępne w sklepie e-zabawkowo:

1. Traktor na akumulator

Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że jazda traktorem na akumulator to świetna zabawa. Produkt marki peg perego zaskakuje wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

2.Quad na akumulator

Quad na akumulator to doskonały pomysł na prezent dla synka, który jest miłośnikiem motoryzacji.

3. LEGO

Fascynujący świat LEGO zachwyci nie jednego chłopca. Mniejszego czy starszego. Te kultowe klocki to jeden z najlepszych i najbardziej sprawdzonych pomysłów na prezent pod choinkę. kto nie lubi się nimi bawić?! Zabawa klockami to nie tylko relaks. Budowanie z klocków wspomaga rozwój kompetencji poznawczych na każdym etapie rozwoju. Klocki te uczą myślenia sekwencyjnego, przestrzennego oraz są doskonałym ćwiczeniem zdolności kategoryzowania.

4.Koszykówka regulowana

Dzielisz z synem miłość do sportu, a w tym koszykówki? Podaruj mi regulowaną koszykówkę, któa pozwoli rozwijać u dziecka zdolności motoryczne oraz koordynację ruchową. Przy okazji spędzisz czas ze swoim malcem. Możesz mu pokazać zasady gry oraz nauczyć kilku sztuczek.

5.Samochód

Większość małych chłopców marzy o samochodzie. I o tym by zostać.. policjantem! A gdyby połączyć te dwa marzenia? Otrzymamy wtedy zdalnie sterowany samochód dla fanów szybkiej jazdy, którzy marzą o zawodzie policjanta. Co więcej, samochód jeździ we wszystkich kierunkach i rozwija prędkośc nawet do 11km/h!

6.Dron

W ostatnim czasie niezwykle popularne są drony. To bezzałogowe statki latające, które sterowane są za pomocą pilota. Dostępne w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie model dla siebie. Dron będzie doskonałym upominkiem dla chłopców, którzy są miłośnikami latania. Dodatkowo, śmiało możesz dołączyć do dziecka i cieszyć się wspólną zabawą. Podniebne loty, wyścigi czy ćwiczenia refleksu to tylko kilka możliwości zabawy. Pamiętaj, że dziecku, zwłaszcza kilkuletniemu wystarczy wersja podstawowa 🙂

7.Robot interaktwny

Robot interaktywny to zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy. Posiada dwie gry. Pierwsza z nich to „chodź za mną”/ Robot porusza się do przodu, do tyłu i wokół własnej osi, a dziecko ma za zadanie powtórzyć te ruchy. Druga gra to „Baba Jaga patrzy”. Dziecko musi dotknąć czujnika na głowie robota, gdy ma on zasłonięte oczy.

8.Drewniana kuchnia

Nie ma wątpliwości, że piękna kuchnia to marzenie niejednego smakosza, który uwielbia przygotowywać posiłki. Jeśli Twój synek uwielbia gotować, to drewniana kuchnia okaże się strzałem w 10! Pamiętaj, żeby bawić się z nim. Może zaserwujecie sobie pizze na wieczór filmowy? 🙂