Pielęgnacja naszej skóry jest niezwykle istotna. Dlatego należy dobierać odpowiednie kosmetyki. Dziś nasza pielęgnacja z produktami marki LABONE. I od razu mamy dla was niespodziankę –  20% rabatu na wszystkie produkty na hasło: blogASK20  🙂

N°1 Eyeskin Care

Krem pod oczy to produkt, który należy wybierać ostrożnie. Nasza skóra pod oczami jest niezwykle wrażliwa i potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Bardzo dobrym produktem jest krem N°1 Eyeskin Care. Do jego najważniejszych zalet należy:

  • jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra wokół oczu
  • zahamowanie powstawania nowych zmarszczek
  • pozbywa się problemów z suchością skóry
  • rozjaśnia skórę wokół oczu
  • zapewnia promienny wygląd skóry.

N°1 EyeSkin Care to opracowany przez specjalistów aktywny krem pod oczy o lekkiej, jedwabistej konsystencji i wielofunkcyjnym działaniu. Jego skład został tak dobrany, by zapewnić jak najbardziej efektywne rezultaty. Składniki kremu wygładzają, ujędrniają i regenerują skórę wokół oczu, jak również poprawiają mikrocyrkulację krwi w naczyniach krwionośnych. Eliminują również produkty rozpadu hemoglobiny, w ten sposób przeciwdziałając powstawaniu cieni pod oczami. Formuła produktu została wzbogacona o wielocukry, oligopeptydy oraz witaminy. W składzie preparatu znajdują się składniki z listy Ecocert, co potwierdza jego najwyższą jakość. Regularne używanie kremy sprawi, że skóra pod naszymi oczami będzie bardziej jędrna i elastyczna, a także zrobi się bardziej promienna. Krem sprawdzi się również u osób, które mają problem z suchością skóry. Świetnie ją nawilża. Jest idealny dla osób, które borykają się z problemem cieni pod oczami.

N°1 Vitamin Complex

N°1 Vitamin Complex to eliksir, który zapewnia piękną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Przeznaczony dla skóry pozbawionej blasku, wymagającej wsparcia i kompleksowej ochrony. Serum zaleca się używać do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Specjalnie dobrane i wyselekcjonowane substancje aktywne wchodzące w skład produktu sprawiają, że skóra staje się wyjątkowo miękka, jedwabiście gładka i odżywiona. Unikalne kompozycje składników nie podrażniają jej, działając regenerująco i kojąco. W składzie produktu znajdują się składniki z listy Ecocert, co potwierdza jego najwyższą jakość. Do najważniejszych zalet zaliczamy:

  • Zapewnia długotrwałe nawilżenie
  • Gwarantuje wysoką wchłanialność substancji aktywnych oraz ich skuteczność
  • Chroni przed wolnymi rodnikami
  • Zapewnia gładką, jędrną i zregenerowaną skórę
  • Pomaga zachować młody i promienny wygląd na dłużej

N°1 Vitamin Complex działa już od pierwszego użycia. Systematyczne stosowanie sprawi, że pozbawiona blasku skóra, zacznie być promienna.