Zdrowe odżywianie ma bardzo duży i korzystny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego warto zmienić swoje nawyki żywieniowe jak najszybciej, a przede wszystkim wyeliminować z diety tzw. „śmieciowe jedzenie” czy cukier. I choć wiele osób myśli, ze zdrowe = mało smaczne, to jest w błędzie! Dziś obalamy ten mit na przykładzie szybkich, zdrowych i pysznych przekąsek od MIXIT.

Po przekąski sięgają nie tylko dzieci podczas przerwy w szkole, ale również i dorośli. Nie raz bierzemy to, co mamy pod rękom. Zazwyczaj coś niezdrowego np. sklepowe ciastka. Zamiast kalorycznej i niezdrowej drożdżówki czy pączka, proponujemy produkty mixit, które są nie tylko zdrowe, ale i smaczne.

BATONIKI MIXIT

Batoniki mixit są skomponowane z płatków, owoców, orzeszków i innych smakołyków, zapakowane w kolorowe opakowanie. Składają się tylko i wyłącznie z naturalnych składników, witamin i błonnika. Większośc jest nawet bez dodatku glutenu i laktozy. Stanowią świetną alternatywę dla dostępnych w sklepach batoników „musli” pełnych cukrów i sztucznych barwników. Można je zabrać na spacer, zjeść podczas uprawiania sporu, a także na drugie śniadanie w pracy czy w szkole. Są bardzo smaczne, a do tego sycące.  I co najważniejsze, to zdrowa wersja słodyczy, więc możemy śmiało po nie sięgać i nie martwić się o kalorie. Batoniki skłądają się głównie z daktyli, suszonych owoców, kakao oraz orzechów. Dostępne są aż w 12 smakach! Smak to oczywiście indywidualna sprawa. Naszym faworytem jest mixitka orzechy laskowe.

ORZECHY DO KIESZENI

Bardzo fajnym produktem są orzeszki do kieszeni. Idealna przekąska dla miłośników orzeszków (w tym my!). ta chrupiąca mieszanka sprawdzi się idealnie zarówno w domu, w pracy, jak i w podróży. Zawarte w niej orzechy laskowe, pistacje, orzechy pekan, ziemne i migdały zapewnią nam energię na cały dzień!

CHRUPIĄCE OWOCE

Chrupiące owoce to regularna porcja witamin. Można je schować do torebki, a nawet i kieszeni i zabrać za sobą do pracy, szkoły i na spacer.

MUSLI

Najfajniejszą opcją w sklepie mixit jest możliwość skomponowania własnego musli. W ofercie jest wiele ciekawych składników, które w połączeniu będą stanowiły pyszne, zdrowe i niezwykle pożywne śniadanie, pełne wartości odżywczych. Możemy wybrać gotową mieszankę lub skomponować ją według własnego uznania. Zaczynami wtedy od podstawy czyli musli, a następnie wybieramy dodatki np. pestki dyni, nasiona chia, siemie lniane. W kolejnym kroku możemy wybrać suszone owoce lub/i orzechy, a także dodatki np. w postaci czekolady proteinowej. Co więcej, bez problemu można stworzyć mieszankę bez glutenu, laktozy czy cukru, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo przy wyborze każdego ze składników jest informacja o alergenach.

Jeśli dbacie o swoje zdrowie, koniecznie zamieńcie sklepowe słodycze z cukrem w składzie, na zdrowe i pyszne przekąski od mixit. Świetnie sprawdzą się dla Was, jak i dla Waszych dzieci.

A NA KONIEC NIESPODZIANKA !!! Mamy dla Was -10% na pierwsze zamówienie na mixit.pl z kodem: SMS ( ważny do 30.09.)