Urodziny chyba wszyscy lubią świętować. Świetne prezenty, śpiewanie sto lat. Najbardziej jednak cieszą osiemnaste urodziny, gdy wchodzi się w dorosłość. Ta okazja wymaga odpowiedniego prezentu. Jaki prezent na 18 urodziny dla niej?

Jaki prezent na 18 urodziny dla niej?

Nie ma wątpliwości, że na polskim rynku mamy ogromny wybór upominków na różne okazje. Jednak osiemnaste urodziny to szczególne święto, które wymaga podarowania prezentu, który zachwyci, będzie praktyczny, a jednocześnie będzie stanowił świetną pamiątkę. z Pomocą przychodzi sklep MyGiftDNA, który w swojej ofercie ma przydatne przedmioty, dodatkowo spersonalizowane. Dzięki temu zwykłe prezenty stają się niezwykłe, oryginalne i wyjątkowe. Oto nasza lista prezentów na osiemnaste urodziny dla niej:

Personalizowany planer

Dziś chyba wszyscy są zabiegani, niezależnie od wieku. Dlatego spersonalizowany planer będzie strzałem w 10! Aby nie było nudno, postaw na fajną grafikę np. „Mrs always right”. Kobieta, która obdarujesz tym upominkiem, na pewno będzie zadowolona 🙂

Zestaw drinkowy Sangria

Zestaw drinkowy Sangria wraz z dwoma kieliszkami to idealny prezent dla osób, które lubią zrelaksować się wieczorem przy dobrym drinku. Ta niesamowita mieszanka przypraw świetnie urozmaici smak czerwonego wina. A kieliszki z napisem będą fajnym dodatkiem. W skład zestawu wchodzi:

  • sangría Wine Mix (mieszanka do przyrządzenia).
  • 2 kieliszki do wina

Miksturę pozostawić do macerowania na 24 godziny w lodówce w 750 ml czerwonego wina. Przefiltrować i trzymać w lodówce do 7 dni.

Możesz również wybrać inne drinki np. Sex on the beach 🙂

Obramowana okładka „DIVA”

Nie jedna kobieta chciałaby znaleźć się na okładce magazynu. Jeśli Twoja siostra, przyjaciółka, koleżanka również tego pragnie, spełnij jej życzenie! Zamów na stronie MyGiftDNA obramowaną okładkę ze zdjęciem osoby obdarowywanej.

Kartka z życzeniami

Karta z życzeniami to obowiązkowy prezent na 18 urodziny. Ale uwaga.. Nie może być to zwykła kartka! MyGiftDNA ma super rozwiązanie – kartkę ze zdjęciami! Umieść koniecznie zdjęcia Twoje i osoby, która ma urodziny. Niech karta jej przypomni o Tobie. To świetna pamiątka na całe życie!