Szykujesz się na imprezę urodzinową, a nie wiesz co kupić? Dziś podpowiadamy jaki wybrać prezent na 18 urodziny dla niego.

Jaki prezent na 18 urodziny dla niego?

Prezent na 18 urodziny musi być wyjątkowy. Chyba każdy się z tym zgodzi. To magiczna liczba, dzięki której każdy z Nas wchodzi w dorosłość. Dlatego też wymaga fajnego i ciekawego prezentu. Przygoyowałyśmy dla Was listę upominków, które idealnie nadadza sięna 18 urodziny.

Kufel do piwa

Kiedy kończymy 18 lat, w końcu możemy iść do sklepu i sami kupić piwo. Ale do piwa musi być… kufel! Żeby nie był on nudny, koniecznie wybierz kufel dostępny w sklepie MyGiftDNA, który dzięki grawerowi stanie się unikatowy i indywidualny. My zdecydowałyśmy się na grawer z imieniem i napis „idealny od..” , gdzie należy wpisać datę urodzenia. Super pamiątka, prawda? Z takiego kufla piwo podczas oglądania meczu lub rozgrywania meczu z kolegami na playstation, będzie smakować o wiele lepiej!

Możesz również zdecydować się na inny grawer np. „Pan Władca i wszechświata”

Kieliszki do wódki

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien posiadać zestaw kieliszków do wódki. i oczywiście schłodzony alkohol 🙂 Kieliszki z monogramem i imieniem gospodarza to strzał w 10! Te eleganckie kieliszki o pojemności 40 ml zostały wykonane z bezbarwnego szkła przez najlepszego w Polsce producenta szkła – firmę KROSNO. Dostępne są w ilościach:

  • 1 kieliszek
  • 2 kieliszki
  • 4 kieliszki
  • 6 kieliszków

Zestaw grawerowana karafka i szklanki do whisky

Prawdziwy gentelman w swoim barku powinien mieć karafkę oraz szklanki do płynnego złota.18 urodziny to idealna okazja, aby podarować taki zestaw w formie upominku. Prezent nabierze indywidualnego charakteru dzięki grawerowi „zasłużył na szklankę whisky”. Zestaw ten składa się ze stylowej karafki o pojemności 750 ml i eleganckich szklanek do whisky mieszczących po 250 ml, wyprodukowanych przez firmę KROSNO. Do wyboru mamy:

  • karafka + 1 szklanka
  • karafka + 2 szklanki
  • karafka + 4 szklanki
  • karafka + 6 szklanek

Jak Wam się podobają Nasze propozycje?