Dzień mamy zbliża się wielkimi krokami. Czas na wybór odpowiedniego prezentu, co jest nie lada wyzwaniem. Prezent na dzień Matki musi być przecież wyjątkowy, tak jak wyjątkowa jest ona. Jaki upominek wybrać z tej okazji i czym się kierować przy wyborze?

Jaki prezent na Dzień Matki?

Mam to najważniejsza osoba w naszym życiu. Dlatego wybór preze ntu dla niej jest jednym z najtrudniejszych. Pragniemy, aby ją w pełni uszczęśliwić. Zwykłe prezenty wydają się zbyt banalne, aby jej podarować. Na całe szczęście z pomocą przychodzi sklep MyGiftDNA, który ma w swojej ofercie wyjątkowe i oryginalny prezenty na dzień matki i nie tylko. Jeśli nie wiecie co kupić, a chcecie zaskoczyć mamę i wywołać w niej łzy wzruszenia, przygotowałyśmy listę najfajniejszych (oczywiście naszym zdaniem) spersonalizowanych prezentów.

Naszyjnik

Jeśli Twoja mama uwielbia biżuterię, koniecznie podaruj jej naszyjnik lub bransoletkę z możliwością wygrawerowania imienia lub inicjałów. Dzięki temu prezent będzie unikalny, niebanalny i przede wszystkim indywidualny. Sklep MyGiftDNA właśnie oferuje taką możliwość. Co więcej, biżuteria zapakowana jest w piękne pudełeczko z Twoimi życzeniami! Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamy i ją wzruszy. Naszyjnik z pozłacanym kółkiem,wykonany jest ze srebra próby 925.

Deska do krojenia z grawerem

Twoja mama to miłośniczka kuchni, a jednocześnie mistrzyni wypieków i dań? W takim razie postaw na deskę do krojenia z grawerem! Te kilka słów na desce sprawi, że każda mama będzie zadowolona z prezentu. Ciekawe czy wykorzysta ją w kuchni, czy oprawi w ramkę i powiesi na ścianie na pamiątkę – tak też może być 🙂 Deska wykonana jest ze sprasowanej trawy bambusowej, dzięki czemu nie ma dwóch identycznych desek. My uważamy, że ten pomysł jest genialny, a Wy?

Stylowy portret

Nie ma wątpliwości, że stylowym prezentem jest obraz w stylu vintage. Najlepiej, aby obraz przedstawiał Ciebie i mamę, Ciebie i np. rodzeństwo czy też wnuka. Takie sentymentalne upominki będą strzałem w 10 🙂 Obraz nie tylko bezie piękną pamiątką, ale ozdobi wnętrze mieszkania Twojej mamy.

Zapalniczka

Myślę, że każda kobieta się zgodzi, że ostatnie zdanie należy do.. kobiety 🙂 Zapalniczka z grawerem „Mrs. always right” to świetny pomysł na prezent dla mamy, dla której zapalniczka to niezbędny gadżet. Co o tym sądzicie? Oprócz tego, dostępny jest także wzór z .. jednorożcem! 🙂

Zestaw koszule mama i dziecko

Zestaw koszulek dla mamy i dziecka to jeden z najfajniejszych (naszym zdaniem) prezentów. Oryginalne, zabawne i wzruszające 🙂 Która mama nie chce stworzyć wspólnego outfitu ze swoim dzieckiem? Chyba takiej nie ma! Sklep MyGiftDNA proponuje takie zestawy zarówno dla mamy i córki, jak i mamy i syna. My się zachwycamy, a Wy?

A Wy co przygotowaliście dla swoich mam z okazji ich święta?