Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w modzie męskiej na wiosnę i lato. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

W tym sezonie modne będą przede wszystkim mocne barwy. Widać to przede wszystkim w kolorowych garniturach. Wśród wariantów kolorystycznych pojawiła się czerwień, żółć, a także różne odcienie niebieskiego (przede wszystkim turkus), zieleń, fuksja, a nawet energetyczny oranż. Nie zabraknie także różu: pudrowego, neonu i mocnej fuksji, który coraz częściej możemy zobaczyć w modzie męskiej. Co więcej, w tym sezonie dopuszczalny jest nawet pudrowy tzw. total look. Nie obędzie się również bez jednego z najpopularniejszy wzorów – kwiatów. Tym razem pojawił się w stylu egzotycznym przede wszystkim na koszulach. Wśród trendów mamy ponownie do czynienia z „logomanią”. Nazwy marek na ubraniach i dodatkach pojawiły się między innymi w kolekcjach Diora, Louis Vuittona czy Balenciaga.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.