Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o diamentach. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Dress code biznesowy to zbiór zasad, których znajomość pomaga w stworzeniu profesjonalnego wizerunku w oczach pracodawcy i klientów. To jeden z kluczowych elementów kształtowania wizerunku, a także jeden z najważniejszych elementów budowania dobrej kultury organizacyjnej. W związku z tym nasz strój to dopełnienie doświadczenia zawodowego. Ubiór ma być dopasowany do kształtu figury, typu urody, zajmowanego stanowiska, pozycji społecznej oraz osobowości. Niestety wiele osób wciąż popełnia błędy związane z ubiorem. Istnieje jednak kilka uniwersalnych zasad biznesowego dress code’u, które sprawdzą się w każdej firmie. Panie powinny pamiętać o odpowiedniej długości spódnicy czy sukienki – do kolana lub centymetr przed. Powinny także unikać ekstrawaganckich wzorów i kontrastowych zestawień kolorystycznych. Ważne, aby bez względu na pogodę zakładać rajstopy i pełne, kryte buty. Chociaż służbowy ubiór kojarzy nam się ze sztywnym uniformem, to możemy go urozmaicić. Warto zatem dodać odrobinę koloru, postawmy na geometrię bądź wzór, który łatwo wkomponować w biznesowy strój. Warto również zdecydować się na asymetryczne spódnice albo marynarki, które nieco ożywią biurowy zestaw.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.