Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o modnych rzeczach, które warto mieć na wiosnę. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Tej wiosny absolutnie w każdej szafie kobiety powinna się znaleźć koszula w grochy. Ten wzór to jeden z wiodących trendów. Można postawić na klasyczny duet bieli i czerni lub propozycję z soczystą czerwienią, jaką prezentował Michael Kors czy Moschino. Oprócz koszuli w grochy w szafie musi być również koszula z bufiastymi rękawami, rodem z czasów wiktoriańskich. Bufki to jeden z wiodących trendów. Rzecz, której nie może zabraknąć, to biała sukienka. W modelu panuje dowolność. Kolejnym trendem jest jeansowa spódnica. To jeden z najbardziej pożądanych trendów tego sezonu. Mini, przed kolana czy midi. Wybór należy do ciebie. Nie można zapomnieć o trendzie, który zaskoczył niejedną osobę, a mianowicie o kamizelce, lansowanej m.in. przez Celine i Saint Laurent. Nie tylko dadzą ciepło, ale będą świetnym uzupełnieniem stylizacji. Wiosną 2020 nie może zabraknąć satynowych apaszek, które można nosić na wiele sposobów. Pojawiły się u Givenchy, Marca Jacobsa. Natomiast zamiast kuferków nosimy duże torby, które lansowała Stella McCartney czy Marni. I ostatni trend to kolczyki koła, które znalazły się w kolekcji Caroliny Herrery.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.