Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu ma przyjemność poinformować Was, że znajdziecie nasze usługi na stronie prezentmarzen.com. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy naukę makijażu online, która trwa aż 2,5 godziny! Podczas kursu uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresy technik upiększania, w tym wykonywanie makijażu dziennego oraz biznesowego. Każda kursantka pozna tajniki konturowania twarzy, podkreślenia oczu. A stylistka Agnieszka Świst-Kamińska pomoże wybrać odpowiednie kolorystycznie kosmetyki do danego typu cery.

Nauka makijażu online – idealny prezent dla Ciebie i bliskich Ci kobiet

W obecnej sytuacji, nauka makijażu online, to doskonały pomysł na doskonalenie się i rozwijanie swoich marzeń. Kurs jest nie tylko świetnym pomysłem dla siebie, ale również dla bliskich. Jeśli Twoja siostra, mama, córka lub przyjaciółka  marzy o byciu makijażystką, możesz pomóc spełnić marzenie, wybierając dla niej naukę makijażu! Dzięki temu, zdobędzie podstawową wiedzę z zakresu make-up.

Jak zamówić prezent?

Zamówienie jest banalne! Wystarczy wybrać prezent  na stronie https://prezentmarzen.com/nauka-makijazu-online-2/ i kliknąć „kup teraz” lub skontaktować się telefonicznie z portalem Prezent Marzeń, by zyskać coś wyjątkowego w te Święta i nie tylko.