Chrzciny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego maluszka. Wymaga nie tylko wyjątkowych gości, ale wyjątkowego i oryginalnego prezentu. Co kupić na chrzciny?

Co kupić na chrzciny?

Personalizowane prezenty to jeden z najlepszych pomysłów na niebanalny i indywidualny upominek niezależnie od okazji. Jeśli zastanawiacie się, co kupić na chrzciny, podpowiadamy. oto nasze pomysły:

1.CHRZEST – SREBRNA SKRZYNKA Z POZYTYWKĄ

Nietuzinkowym pomysłem na prezent na chrzciny, będzie srebrna skrzynka z pozytywką. Zachwyca swoim designem, a dodatkowo posiada miejsce na fotografię oraz personalną dedykację. Dzięki temu stanowi indywidualny upominek i pamiątkę na całe życie. Szkatułka posiada miejsca na cztery zdjęcia o wymiarach 6,5×6,5 cm.

2.MEDALIK Z ŁAŃCUSZKIEM

Medalik z łańcuszkiem W sklepie MyGiftDNA do wyboru są srebrne jak i złote łańcuszki, które są świetnym pomysłem na upominek dla dziecka. To jedna z najpiękniejszych pamiątek, jakie można podarować dziecku. Doskonale sprawdzi się medalik z aniołkiem, który będzie stróżem.

3.POSREBRZANE SZTUĆCE DZIECIĘCE

Posrebrzane sztućce to praktyczny i oryginalny upominek. Co więcej, podobnie jak inne prezenty, i ten można dodatkowo spersonalizować. Na sztućcach można dodać imię dziecka. Będą stanowić pamiątkę na całe życie! Sztućce wykonane są z posrebrzanej, polerowanej stali szlachetnej. Każdy element został przyozdobiony wizerunkiem uroczego zwierzaka – słonia, lwa, żyrafy i małpki.

4.PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO – RAMKA Z ODLEWEM RĄCZKI I NÓŻKI

Jeśli zależy Ci na niebanalnym i wyjątkowym prezencie na chrzciny, koniecznie pomyśl o ramce z odlewem rączek oraz nóżek. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, spersonalizuj go, dodając takie dane jak imię dziecka, napis „pamiątka chrztu” oraz datę chrztu.

5.BIBLIA DLA DZIECI

Biblia dla dzieci to wyjątkowy pomysł na prezent na chrzciny. Tym bardziej, ze można ją spersonalizować. Zbiór pięknych opowieści biblijnych, będzie idealnym upominkiem dla najmłodszych. Biblia napisana jest prostym i ciepłym językiem, przeznaczonym dla dzieci. Uzupełniona barwnymi ilustracjami, które pobudzą wyobraźnie. Okładka wykonana jest ze skóry ekologicznej.