Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o męskiej elegancji na lato. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że letni dress code stwarza problem wielu panom. Mężczyźni zastanawiają się, jak pogodzić zasady ubioru z wysoką temperaturą. Na całe szczęście nie jest to aż tak trudne, jakby mogło się wydawać. Oczywiście biznesowe zasady absolutnie zakazują noszenia krótkich spodenek czy butów z odkrytymi palcami. Takie elementy garderoby są wygodne, ale należy je zostawić na spotkania z przyjaciółmi. Nie pasują do biznesowych zestawów.

Latem warto sięgnąć po ubrania wykonane z naturalnych tanin, które są lekkie oraz przewiewne. Doskonale sprawdzi się tutaj len. Nie tylko zapewnia komfort użytkowania, ale również jest elegancki i ciekawie się prezentuje. I choć się gniecie, to wynagradza to innymi zaletami. Latem śmiało można sięgnąć po jasne barwy np. kremowy czy beż.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.