Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w męskiej modzie ślubnej. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Męskie akcesoria cieszą się coraz większą popularnością. Z pozoru mały drobiazg potrafi dodać stylizacji ekstrawagancji oraz oryginalności. Dodatki powinny być odpowiednio dobrane, aby uzupełnić stylizację. Przede wszystkim muszą być zgodne ze stylem oraz okazją. Zakładając strój do pracy, należy postawić na klasykę i stonowane kolory. Wybierając dodatki do stylizacji codziennej można poszaleć i zdecydować się na coś niebanalnego i oryginalnego.  Decydując się na pasek warto zainwestować w model skórzany, który posłuży przez długi okres. To samo dotyczy butów. Mają one nie tylko dobrze się prezentować, ale i dobrze nosić. Dlatego warto wybrać sklepy, które oferują modele ze skóry naturalnej. Bardzo dobrej jakości dodatki panowie znajdą w sklepie Pawo. Skórzane paski ma marka Ochnik, Vistula czy Wittchen. Szeroki wybór dodatków jest również w sieciówkach takich jak H&M czy Reserved oraz Zara.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.