Kupowanie prezentu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla Panów. Często przypominają sobie na ostatnią chwilę. Jeśli nie wiesz co podarować drugiej osobie z okazji urodzin, nie martw się! Wystarczy, że zamówisz prezent na stronie MyGiftDna, która oferuje piękne, spersonalizowane prezenty na 40 urodziny jak i każde inne i dla każdego.

Grawerowana skrzynka na wino

Nic nie poprawi humory Twojej przyjaciółce jak lampka dobrego, wybornego wina, a do tego zapakowana w w piękną skrzynkę z humorystycznym akcentem. To ekskluzywny, czteroczęściowy zestaw akcesoriów z wyprofilowanym miejscem na jedną butelkę wina. Zestaw składa się z noża kelnerskiego, zatyczki, termometru oraz lejka z zatyczką. Całość zamknięta jest w wytwornej, drewnianej skrzynce z bordowym welurem.

Kubek z napisem „Keep calm”

Kubek z napisem świetnie sprawdzi się jako prezent dla kobiety. Będzie idealną propozycją na mrożoną kawę, po którą chętnie sięgamy latem lub ciepłe, gorące kakao, które umili zimne wieczory przy dobrej książce lub filmie. Natomiast możliwość wygrawerowania dowolnego słowa sprawi, że kubek będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

Szklanki do drinków

Szklanki do whiskey to idealna propozycja na urodziny dla najlepszego przyjaciela, brata czy dobrego kumpla. Kto by nie chciał kubka z napisem „Goodfather”? Ten film z  pewnością kojarzy każdy – kultowy, ponadczasowy klasyk! Co więcej, możesz spersonalizować prezent i pod napisem dodać imię osoby, które upominek podarujesz. To świetna opcja! Do szklanek możesz dorzucić dobrą whiskey. Z takiego prezentu cieszy się każdy smakosz trunku.

Kufel do piwa

Spersonalizowany kufel do piwa idealnie sprawdzi jako prezent dla Panów, którzy są prawdziwymi piwoszami. Możesz również napisać na nim swoje oryginalne życzenia! Grawer na kuflu wykonany jest bardzo szczegółowo. Grafika znajduje się z jednej strony kufla. Jest bardzo dokładny i trwały, więc nie zostanie zniszczony podczas użytkowania. Ponadto można go myć w zmywarkach.