Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność prowadzić szkolenie „Wizerunek w biznesie” podczas spotkania w Londynie na wydarzeniu Wielka Wymiana Kontaktów. Event odbył się 6 października w Cotte Brasserie. Spotkanie odbyło się dla Polonii mieszkającej w Anglii. Takie wydarzenie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu. Agnieszka Świst-Kamińska, jako ekspert w swojej dziedzinie, prowadziła wykład z kreowania wizerunku w biznesie. Przedstawiła możliwość tego, jak świadomie zarządzać swoim wizerunkiem i przełożyć to na zyski nie tylko finansowe.

Serdecznie dziękujemy organizatorom – Katarzynie Dziubałka i Annie Suska za zaproszenie oraz cudowna atmosferę. Dziękujemy również wszystkim osobom, które znalazły czas i przyszły, aby posłuchać.

Poniżej możecie zobaczyć naszą fotorelację.