Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o stylowych dodatkach, w co warto zainwestować. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

 „Trójmiasto jest bardzo kolorowe pod kątem stylizacji, panowie są dość odważni i chętnie wybierają kolorowe kurtki zimą. Natomiast często zapominają o rękawiczkach, przez co marzną im dłonie. W kwestii nakryć głowy, zazwyczaj korzystają z kaptura przypiętego przy kurtce. Innym rozwiązaniem jest stylowy kapelusz, kaszkiet lub wełniana czapka. Faktem jest jednak, że w dzisiejszych czasach mężczyźni jeszcze bardziej dbają o swój wygląd, w szczególności fryzurę. Aby nie psuć wystylizowanych włosów, często rezygnują z nakryć głowy.W przypadku mężczyzny bardzo istotnym dodatkiem jest też zapach. Pamiętajmy, że ten zimowy powinien różnić się zdecydowanie od letniego, jego nuta powinna być cięższa, słodka lub korzenna. Jeśli mężczyzna decyduje się na zimowe akcesoria, w tym sezonie warto wybrać te w oliwkowym kolorze, z motywem moro. Warto również postawić na buty z wysokim traperem, łączone materiały to najbardziej pożądany trend, w szczególności skóra i flausz. Takie buty będą bardzo uniwersalne, pasujące zarówno do garnituru, jak i jeansów.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.