Do wiosenno-letnich trendów zaliczamy bluzki i body z wiązaniami, które znalazły swojego odpowiednika w nieco chłodniejszym sezonie jesień-zima, a mianowicie swetry. Jednak moda na sznurowania wcale nie jest nowością. Charakterystyczna była dla lat 70. Dziś wraca w nowej odsłonie.

Swetry z wiązaniami przy dekolcie to niewątpliwie jeden z hitów, które pokochały gwiazdy i miłośniczki mody. Ultraseksowne, w kształcie litery V, stały się numerem jeden nie tylko w szafach gwiazd, ale i miłośniczek mody. Wyglądają bardzo kobieco i zmysłowo, a wiązania przy dekolcie przepięknie eksponuje szyję i obojczyki, tym samym przyciągając wzrok. Te oryginalne ozdoby potrafią odmienić nawet najprostszy look. Sznurówki najlepiej wyglądają w połączeniu z obcisłymi rurkami z wysokim stanem, szpilkami i długim płaszczem bądź kamizelką. Taki zestaw uwydatni nasze atuty, poczujemy się seksowne i piękne. To świetny zestaw na randkę bądź imprezę. Dobrze również komponują się z jeansami czy spódnicami. Jeśli wybierzesz dzianinową sukienkę, pamiętaj o grubych rajstopach, zwłaszcza gdy temperatura jest na minusie! Do tego botki lub kozaki za kolano. Nie zapomnij o dodatkach w postaci biżuterii i torebki. Do stylizacji możesz również założyć okulary przeciwsłoneczne, które ją uzupełnią.