Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w męskiej modzie ślubnej. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Moda na przezroczyste ubrania cieszy się ogromną popularnością, ale nie zawsze dobrze to wygląda, zwłaszcza w blasku fleszy. Zanim zdecydujemy się na wyjście na czerwony dywan, należy sprawdzić, czy nic nie prześwituje. Jak? Bardzo prosto. Najlepiej przy pomocy drugiej osoby. Należy stanąć w kilku miejscach o różnym oświetlenia i w każdym z nich zobaczyć się w lustrze lub poprosić drugą osobę, aby się przyjrzała, czy widać bieliznę. Ciekawym trikiem będzie także zrobienie zdjęcia aparatem bez flesza i z fleszem – najlepiej sfotografować całą sylwetkę z bliska i daleka. Przygotowanie się na czerwony dywan to kwestia bardzo indywidualna. Jednakże zajmuje o wiele więcej czasu niż normalne wyjście np. na imprezę okolicznościową. Wybór sukienki, fryzury i makijażu ma miejsce kilka dni, a nawet tygodni przed planowanym wyjściem. Natomiast przygotowania w dniu wydarzenia trwają godzinami, bo każda z gwiazd chce być pewna, że nie będzie miejsca na żadne faux pas.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.