Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o to modnych swetrach dla Pań i Panów. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Wciąż istnieje rozróżnienie na swetry damskie i męskie, aczkolwiek granica się zaciera. Moda męska bardzo silnie inspiruje modę damską. Stąd w modzie damskiej pojawiły się choćby oversize’owe swetry, które cieszą się ogromną popularnością.

W tym sezonie nosimy golfy, które na nowo wróciły do łask. Co ciekawe, oprócz ciepłych, długich modeli modne są również topy wełniane, które odkrywają ramiona. Na wybiegach mogliśmy zobaczyć m.in geometryczne wzory, które pojawiły się m.in. w kolekcji Victorii Beckham. Nie zabrakło również kardiganów. To absolutny hit. Jeśli chodzi o kolory, to klasyka oraz fiolet, tzw. purple millenial. Modne są również swetry z przeszyciami, bufiastymi rękawami oraz o oversize’owym kroju. Wśród męskich trendów nie można pominąć grungowych inspiracji, czyli m.in. „znoszonych”, obszernych swetrów. Modne wzory to paski, artystyczne nadruki czy motywy w minimalistycznej formie.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.