Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o tym jak spakować walizkę na wyjazd biznesowy. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Pakowanie walizki w taki sposób, żeby po dotarciu na miejsce wyjąć ubrania w dobrym stanie, dotyczy nie tylko biznesmenów, ale każdego, kto na wyjeździe ma do odbycia ważne spotkanie lub po prostu chce elegancko wyglądać podczas kolacji ze swoim partnerem lub wychodzi na wieczorną zabawę. Mężczyźni mają o tyle trudniej, że zazwyczaj potrzebują kilku koszul, które ciężko przetransportować. Warto pamiętać, żeby koszule przewozić złożone w taki sposób, jak wyglądają zaraz po kupieniu i kołnierzykiem w dół. Niektóre walizki posiadają specjalną przegródkę na koszule. Dobrze jest też wypełnić walizkę do ostatniego miejsca, żeby rzeczy się w niej nie ruszały. Często prowadzę szkolenia w tym temacie dla asystentek prezesów, czy stewardess, którym pakowanie walizki na służbowe wyjazdy zdarza się bardzo często. Podróże, zarówno samolotem, pociągiem, jak i samochodem, wymuszają na nas ograniczenia dotyczące bagażu. Przed rozpoczęciem pakowania warto zadać sobie pytanie: na jak długo wyjeżdżamy i jakie spotkania tam na nas czekają. Przykładowo: wyjeżdżamy na weekend, a na miejscu mamy jedno spotkanie służbowe, wyjście z przyjaciółmi i wieczorny bankiet. To pomoże nam wybrać jedną, dwie rzeczy bazowe i kilka dodatków, dzięki którym będziemy mogli zmieniać nasze stylizacje.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.