19.02.2015r. w luksusowym Hotelu Wieniawa SPA&Wellness odbyło się pierwsze spotkanie dla Singli. Podczas eventu uczestniczki miały okazję skorzystać z wielu atrakcji, poszerzyć horyzonty i rozbudzić swoją kobiecość z wyjątkową style coach i coolhunterką Agnieszką Świst-Kamińską.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się prelekcją Agnieszki Świst-Kamińskiej. Ceniona stylistka dostarczyła wielu niebanalnych pomysłów oraz niezawodnych koncepcji, które okażą się pomocne podczas organizacji magicznej randki w domowym zaciszu. Doradca do spraw wizerunku zdradziła sekrety uwodzicielskiego makijażu oraz zaprezentowała intrygujące stylizacje przyciągające uwagę partnera. Uczestniczki spotkania poznały sztukę efektywnej konwersacji, tajniki mowy ciała oraz zasady savoir-vivre`u, które sprawdzą się podczas spotkania we dwoje.

Druga część spotkania poświęcona była zajęciom z jogi, które przyniosły uczestniczkom chwile wytchnienia i pozwoliły odkryć fascynującą sztukę medytacji. Jedną z niespodzianek zorganizowanych specjalnie na potrzeby eventu były pakiety do SPA umożliwiające relaks w otoczeniu profesjonalistów. Idealnym uwieńczeniem spotkania stała się impreza przy basenie, która została osłodzona pysznościami przygotowanymi przez cukiernię UMAM. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn „Dolce Vita”.

Wszystkie panie zainteresowane kreatywnymi warsztatami, rozwojem osobistym oraz relaksem w najlepszym towarzystwie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się początkiem wiosny.

Szkoła Męskiego Stylu

Szkoła Męskiego Stylu

Szkoła Męskiego Stylu

fot. www.facebook.com/SylwesterCiszekPhotography