Szkoła Męskiego Stylu stworzyła projekt zajęć dla uczniów w zakresie Style Coachingu oraz cool huntingu  „Kreowanie stylu”.

Dzięki lekcjom prowadzonym przez Agnieszkę Świst-Kamińską, cenionego Style Coacha i Cool Huntera, uczniowie otrzymują odpowiednią wiedzę oraz zdobywają praktyczne umiejętności w zakresie kreowania stylu i wizerunku własnego, jak i swojej przyszłej firmy/marki. Zajęcia przygotowują uczniów tak by w niedalekiej przyszłości efektywnie wykorzystali nabytą wiedzę w kontaktach z   pracodawcami, klientami jak również w samym pozyskiwaniu klientów. Tematyka zajęć obejmuje m.in. sztukę konwersacji i prezentacji, sztukę komunikacji i mowy ciała przy rozmowach biznesowych i wystąpieniach publicznych, podstawową wiedzę na temat style coachingu i cool huntingu, umiejętności budowania pewności siebie, znaczenia odpowiedniego wizerunku w relacjach międzyludzkich i biznesowych, podstawy działań pr i marketingowych, przewidywania trendów, tworzenia trendbooków czy też przygotowania kompleksowych stylizacji. Ponadto każdy uczeń po ukończeniu zajęć otrzymuje dyplom w języku polskim i angielskim.

Projekt zakończony jest zajęciami praktycznymi w plenerze, gdzie wykorzystywana jest nabyta podczas zajęć umiejętność organizacji sesji zdjęciowych. Uczniowie wraz ze Style Coach  przygotowują profesjonalną sesje zdjęciową w wykreowanych przez siebie stylizacjach: biznesową, wizerunkową oraz osobistą.

Agnieszka Świst-Kamińska, ceniona Style Coach i Cool Hunter,  w ramach projektu prowadziła zajęcia „Kreowanie stylu” w roku szkolnym 2015/2016 w Niepublicznym Gimnazjum im. dr. Wandy Błeńskiej w Kowalach. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

 „Dobra współpraca oraz wysoka jakość świadczonych przez Szkołę Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej pozwala nam na przekazanie pozytywnych referencji i polecenie firmy przyszłym klientom.” – Michał Kaniewski Dyrektor Szkoły w Kowalach.

16_SC1_961317_SC1_9624 24_SC1_9753 26_SC1_9768 31_SC1_9831 32_SC1_9846 46_SC1_0063 47_SC1_0067

50_SC1_009725_SC1_974515_SC1_960148_SC1_0074

Wszystkie zainteresowane współpracą szkoły zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: office@szkolameskiegostylu.pl lub telefonicznie: +48 734 474 521