Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną sesję zdjęciową. Tym razem pod skrzydła Style Coach Agnieszki Świst-Kamińskiej trafił Kacper Drelich, który chciał sprawdzić się w roli modela. Sesja zdjęciowa odbyła się w Hotelu Marriott, któremu serdecznie dziękujemy za owocną współpracę.

Agnieszka Świst-Kamińska: – Co skłoniło Pana do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej?

Kacper Drelich: Przede wszystkim chciałem wcielić się w rolę modela i sprawdzić jak się będę w niej czuł. Ponadto taka sesja to doskonałe doświadczenie, a przy okazji świetna zabawa.

-Jak przebiegła współpraca ze Style Coach ? 

-Współpraca z Panią Agnieszką Świst-Kamińską przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie. Style Coach udzielała podczas sesji niezbędnych wskazówek, które przełożyły się na efekt końcowy w postaci dobrych zdjęć. Warto również dodać ,że współpraca przebiegała w miłej i pozytywnej atmosferze.

-Czy poleciłby Pan pracę ze Style Coach ?

-Jak najbardziej poleciłbym współpracę ze Style Coachem wszystkim tym, którzy chcą spróbować czegoś nowego, zdobyć większą pewność siebie oraz chcą nadać swojemu wizerunkowi lepszej jakości.

Dziękujemy serdecznie za współpracę również marce Strellson – salonowi w Galerii Bałtyckiej. Efekty naszej pracy prezentujemy poniżej.


SC1_6814 SC1_6956

SC1_7121 SC1_7320