Luksusowy ośrodek nad Morzem Adriatyckim, w którego architekturze i wystroju widać inspirację otoczeniem – zarówno piękną przyrodą, jak i dziedzictwem regionu – Apulii. Składa się on z budynku głównego tzw. La Corte, prywatnych willi oraz uroczej wioski z apartamentami i domkami, stylizowanej na autentyczne miasteczko z placykiem i uliczkami. Całość utrzymana jest w eleganckim śródziemnomorskim stylu, w jasnych barwach, które przepięknie kontrastują z południową roślinnością i wodą w różnych odcieniach błękitu. Borgo Egnazia będzie idealną propozycją dla rodzin z dziećmi – bliskość morza, komfortowe zakwaterowanie oraz szereg udogodnień i atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci zagwarantuje wymarzony rodzinny wypoczynek.

Lokalizacja: Hotel jest usytuowany w dzielnicy Savelletri, około godziny drogi z lotniska Bari.

Zakwaterowanie: 63 pokoje w głównym budynku, wioska Apulia z 93 apartamentami i dwupoziomowymi domkami skupionymi wokół placu z uliczkami oraz 28 luksusowych prywatnych willi – każda z 3 sypialniami, 4 łazienkami, w pełni wyposażoną kuchnią, przestronnym salonem, prywatnym basenem, ogródkiem oraz tarasami z widokiem na Adriatyk.

Restauracje: 2 restauracje serwujące dania włoskie i lokalne specjały, 2 bary.

Udogodnienia: Centrum SPA, baseny, 18-dołkowe pole golfowe, cztery korty tenisowe w tym dwa profesjonalne, sporty wodne, lekcje gotowania, klubik i zajęcia dla dzieci i młodzieży.

LOGO - Luxury Travel