Każdy był kiedyś singlem lub jest nim nadal. Jedni radzą sobie w takiej sytuacji bardzo dobrze, inni nieco gorzej. A jakie są typy mężczyzn, którzy są singlami? Dziś przedstawiamy 7 typów samotnych facetów.

SINGIEL Z WYBORU

Podobnie jak singielka z wyboru, kocha swoją niezależność, uczy się czerpać radość z poznawania nowych ludzi, najlepiej płci przeciwnej. Ale nie jest mu wcale źle być singlem. Uwielbia imprezy, chodzi na randki, ale bez żadnych zobowiązań. Twierdzi, że za mało się w życiu wyszalał i nie chce być ograniczany przez drugą osobę.

GOTOWY NA MIŁOŚĆ

To mężczyzna, który nie szuka desperacko nowego związku, ale nie miałby nic przeciwko, gdyby miał się zakochać. Jest gotowy na poważne zobowiązania, jednakże uważa, że miłość przyjdzie sama i nieproszona.  Oczekuje chemii i błyskawic, by uznać uczucie za miłość. Tymczasem skupia się na swoim życiu, ma wielu przyjaciół i wiedzie towarzyskie życie.

PRACOHOLIK

Podobnie jak singielka – pracoholiczka, pracoholik jest w związku ze swoją pracę. Czuje się rekinem biznesu, dla którego najważniejsza jest kariera oraz pieniądze. Uważa, że kobieta mu tylko przeszkodzi w drodze do kariery, ponieważ nie będzie w stanie zrozumieć tego, że poświęca tyle czasu pracy, więc woli uniknąć konfliktów.

PRZYJACIEL OD SERCA

To typ mężczyzny, który ma wiele dziewczyn, ale każda  z nich to tylko przyjaciółka. Jest miły, pomocny, ale traktowany jako bratnia dusza. Na każdej randce słyszy „zostańmy przyjaciółmi”.

ZRANIONY MACHO

To typ faceta, którego rzuciła dziewczyna. Twierdzi, że każda dziewczyna jest taka sama i nie będzie marnował swojego czasu na miłość, która jest niewarta jakichkolwiek starań.

NIESTAŁY W UCZUCIACH

Facet, który chce tylko jednego, ale nie tylko z jedną. Dobrze mu z kobietą, ale nie chce być tylko jej własnością, dlatego nie jest w stałym związku. Jest bardzo pewny siebie i swojej wartości. Ma ogromne ego. Kiedyś przeżył wielki zawód i teraz stara się zbudować jeszcze większe.

ZDESPEROWANY SINGIEL

To typ mężczyzny, który nagle uświadamia sobie, że lata młodzieńcze już minęły, a on ciągle jest sam. Postanawia przestać grać w gry komputerowe i zaczyna desperackie poszukiwania przyszłej żony. Umawia się i już na pierwszej randce ma w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Nic dziwnego, że większość odstrasza.