Podczas 91. ceremonii wręczenia nagród filmowych pojawiło się mnóstwo gwiazd w kreacjach od znanych i cenionych na całym świecie projektantów. Kto prezentował się najlepiej na Oscarach? Oto nasze typy.

Oscary 2019: najpiękniejsze stylizacje i suknie z czerwonego dywanu

Nie ma wątpliwości, że rozdanie nagród Akademii Filmowej to jedno z najważniejszych wydarzeń. To najważniejsze statuetki w branży. Wydarzenie dodatkowo przyciąga aktorów, celebrytów i artystów, którzy prezentują wyjątkowe kreacje, specjalnie szyte na tę okazję. Wiele z nich oczarowuje, zaskakuje i zapada w pamięć.

1. Charlize Theron

Charlize postawiła na minimalistyczną suknie w pięknym błękicie od Diora. Jesteśmy zachwycone prostotą! Aktorka wygląda olśniewająco.

2.Rachel Weisz

Na uznanie zasługuje również kreacja Rachel Weisz. Piękna czerwona suknia świetnie podkreśla talię. Pochodzi z projektu Givenchy z kolekcji haute couture. Ta kreacja dowodzi, że czerwień potrafi być niezwykle kobieca, zmysłowa, ale niewyzywająca.

3.Ashley Graham

Ashley Graham udowadnia, że czarna sukienka sprawdzi się zawsze i wszędzie. Stylizacje dopełniła piękną biżuterią. Uwielbiamy klasykę, a Wy?

4.Molly Sims

Wśród Pań, które zaprezentowały błyszczące sukienki, naszym faworytem jest kreacja Molly Sims.

5.Letitia Wright

Pięknie prezentowała się również Letitia Wright w sukience Dior. Drobne florystyczne wzory nadały całości niezwykłego uroku. Nam się bardzo podoba!

6.Emilia Clarke

Kolejna udana kreacja to piękna, lawendowa sukienka francuskiego domu mody Balmain, którą wybrała Emilia Clarke.Syreni dół pięknie podkreślił szczupłą sylwetkę aktorki.

 

A Wam, która stylizacja przypadła do gustu?