Białe torebki powracają jak bumerang  co kilka sezonów. Lansowali je  m.in. Marques’Almeida, Jacquemus, Marni, Prada, Victoria Beckham, Emilia Wickstead, czy Giorgio Armani. Jak je nosić? I który model wybrać? 

białe torebki

Biała torebka – na jaki styl stawiasz?

Dla fanek casualowego stylu polecamy torebki typu worek. Ta miękka i ściągana u góry forma jest tak uniwersalna, że sprawdzi się w wielu stylizacjach. Ponadto jest niezwykle pakowna i można zmieścić do niej naprawdę sporo rzeczy. Panie, które potrzebują dużych toreb, radzimy zaopatrzyć się w klasyczną shopper bag. To połączenie ponadczasowości, funkcjonalności i nowych trendów. Ta torba zachwyca nie tylko designem, ale tym, że zmieści wszystkie potrzebne, a nawet i niepotrzebne rzeczy. Nie lubisz dużych toreb? W takim razie dobrym wyborem będzie dla Ciebie listonoszka. Sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i nieco bardziej eleganckich stylizacjach. Świetnie będzie komponować się ze zwiewną sukienką w kolorze pudrowego różu oraz białymi sandałkami. Należysz do miłośniczek miejskiego stylu? W takim razie zamiast torebki wybierz biały plecak! Będzie on świetnym uzupełnieniem stylizacji. Modne są skórzane mini plecaki, które dodadzą nuty elegancji Twoim zestawom. A na wycieczkę rowerową lub piknik postaw na nieco większe modele, w których pomieścisz wszystko, czego będziesz potrzebować. Popularnością cieszą się również.. białe nerki! Jeśli jeszcze nie masz jej w swojej szafie, koniecznie postaw na tą w kolorze białym. A jeśli szykujesz się na wieczorne wyjście, imprezę okolicznościową, do sukienki dobierz elegancką, białą kopertówkę na złotym lub srebrnym łańcuszku. To niekwestionowany hit!

stylizacje z białą torebką

Stylizacje z białą torebką

Białe torebki pojawiają się w stylizacjach blogerek. Sandicious postawiła na romantyczny biały total look: sukienka w falbanki, białe szpilki, a do tego białą, dużą torebka. Natomiast Magda z bloga minimalissmo postawiła na małą torebkę. Obydwa zestawy są świetne. Zgadzacie się? Przeczytaj również nasz tekst: Jak nosić białe buty?

stylizacje blogerek z białą torebką