Szukasz wyjątkowego i oryginalnego prezentu dla męża? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie! Przygotowałyśmy dla Ciebie listę upominków, które z pewnością przypadną Twojemu facetowi do gustu

Jaki prezent dla męża wybrać?

Wybór odpowiedniego prezentu to nie łatwe zadanie. Zwłaszcza, gdy kupujesz po raz kolejny prezent tej samej osobie. Ile razy można wręczać kosmetyki czy ubrania? Jeśli masz dość takich banalnych propozycji, koniecznie skorzystać z oferty sklepu MyGiftDNA, który oferuje spersonalizowane prezenty. Znajdziesz tam również idealny prezent dla męża. Możliwość wygrawerowania własnego napisu np. imienia, sprawia, że prezent staje się oryginalny, indywidualny i jedyny w swoim rodzaju.

Elegant – zestaw z portfelem

Dla prawdziwego gentelmana polecamy zestaw upominkowy składający się z 4 elementów: portfela, breloka na klucze, metalowego długopisu oraz pudełka, wykonanego z eko skóry. Dodatkowo, możesz wygrawerować na nich imię swojego męża. Pamiętaj, aby do portfela wrzucić grosik na szczęście 🙂 Jesteśmy przekonane, że Twój ukochany będzie zachwycony takim prezentem!

Zestaw karafka + szklanki do whisky

Dla fanów dobrych alkoholi, polecamy zestaw składający się z karafki oraz szklanek do whisky. Karafka ma pojemność 750 ml, zaś szklanki mieszą 250 ml. Co więcej, wszystkie elementy zestawu produkowane są w Polsce przez firmę KROSNO. Masz do wyboru zestaw:

– karafka + 1 szklanka
– karafka + 2 szklanki
– karafka + 4 szklanki
– karafka + 6 szklanek

MyGiftDNA oferuje zestawy, które możesz dodatkowo spersonalizować. Wśród ciekawych propozycji, są karafki z napisem „Pan i władca wszechświata” z możliwością dopisania imienia męża. To idealna opcja dla Panów, którzy lubią… rządzić 🙂

Kufel do piwa

Nie ma nic lepszego niż zimne piwo i dobry mecz w telewizji po ciężkim tygodniu pracy. A piwo będzie lepiej smakowała w szklance z niebanalnym napisem. „książke z bajki”? Taki napis bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy Twojego ukochanego. P.S. Nie zapomnij do kufla dokupić zimnego piwa. Jesteśmy przekonane,że mąż doceni taki gest 🙂

Zestaw ręczników z haftem

Planujesz kupić prezent zarówno dla męża, jak i dla siebie np. z okazji rocznicy ślubu? Genialnie sprawdzą się ręczniki z haftem, wykonanych ze 100% naturalnej bawełny. Są miękkie, puszyste, a do tego chłonne. Możesz je ozdobić oryginalnymi wzorami i napisami.