Ceremonia ślubna to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej Panny młodej. Przygotowania do wesela zaczynają się długo przed terminem. Istotę stanowi znalezienie wymarzonej sukni ślubnej, co  z pewnością nie jest łatwym zadaniem.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Naszym życiu. Pragniemy wtedy wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jaką wybrać suknię. Czym się kierować? Czym inspirować?

W sezonie wiosna/lato 2016 suknie ślubne to połączenie ponadczasowej elegancji i dozy nowoczesności. Jednym z trendów mody są odkryte ramiona, które mają swoje odzwierciedlenie również  w sektorze mody ślubnej. Modne będą kreacje z hiszpańskim dekoltem carmen. Cienkie ramiączka także są pożądane. Dzięki temu będziemy wyglądać seksownie, ale nie wyzywająco. Moda ślubna również została opanowana przez styl boho, co z pewnością zadowoli miłośniczki mody lat 70. Zamiast błyszczącej bezy, wybiera się zwiewną białą sukienkę z postrzępionym dołem. A co z kolorami? Choć większość kobiet nadal decyduje się na białe kreacje, dopuszczalne są inne odcienie kreacji np. ecru, pudrowy róż, chłodny błękit. W tym sezonie projektanci przemycili nawet czerń w niezastąpionym duecie black’n’ white. Czarno-białe sukienki znalazły się w kolekcji m.in.  Very Wang, Anny Maier i Cymbeline. W tym sezonie rezygnujemy również z welonów, aby nie zasłonić pleców. Stawiamy na modele z mocno wyciętym tyłem i doszytymi na nim koronkami, taśmami, kokardkami czy perłami. A co z długością? W sezonie wiosna-lato 2016 odkrywamy nie tylko ramiona, ale także nogi! Najmodniejsze długości są dwie: midi (do połowy łydki) i mini (przed kolano).

Niewątpliwie największą inspiracją są suknie ślubne haute couture, stanowiące symbol prawdziwego luksusu. Przywołują na myśl kreacje księżniczek – są bajkowe, piękne i wyjątkowe.  Można zakochać się w niejednym fasonie i inspirować się nim przy wyborze swojej wymarzonej sukni ślubnej. Oglądając pokazy haute corte z pewnością poczujesz się jak mała dziewczynka, która marzy o tym, aby zostać prawdziwą księżniczką. Suknie ślubne to nie tylko odzież, ale dzieła sztuki podziwiane na całym świecie przez miłośników mody. Która z Nas nie marzy, aby wyglądać tak pięknie i bajecznie  w najważniejszy dzień w życiu?

 FullSizbeRender FullSizeaRender

FullSizeccRender FullSizeRender