Drodzy Czytelnicy!

Tworząc dzisiejszą damską odsłonę „Stylizacji tygodnia”, zainspirowaliśmy się kolekcją szwedzkiej marki Acne na wiosnę i lato 2015. Projekty tej marki wyróżniają się prostotą, dbałością o szczegóły, wyjątkowymi materiałami oraz unikalnym designem. Wszystko to jest zasługą dyrektora kreatywnego Jonny`ego Johanssona.
W naszej stylizacji dominuje kolor żółty. Pojawia się również ciekawy motyw kwiatowy. Krótka różowa marynarka doda zestawowi wiosennej elegancji, a w połączeniu z paskiem i ołówkową spódnicą idealnie podkreśli talię. Akcesoria w postaci okularów typu aviator oraz kolorowej kopertówki dodadzą stylizacji oryginalnego charakteru.

stylizacja wtorek
1. Top 79 zł || 2. Spódnica 269 zł || 3. Marynarka 299 zł || 4. Pasek 109 zł || 5. Buty 659 zł || 6. Kopertówka 159 zł || 7. Okulary 589 zł ||