Louis Vuitton zdecydował się na stworzenie pierwszej męskiej kolekcji zapachów. Odpowiedzialny jest za nie perfumeryjny mistrz Jacques Cavalier Belletrud, który kreuje damskie zapachy jednej z najbardziej znanych francuskiej marki. W skład kolekcji wchodzi pięć zapachów. Powstały one z myślą o mężczyznach, którzy lubią wyzwania i nieustannie poszukują przygód. Każda z kompozycji jest unikalna, subtelna, ale jednocześnie męska i zdecydowana. Zapachy umieszczono w prostej i eleganckiej butelce, która podkreśla wyrafinowany charakter perfum.

L’Immesité  łączy w sobie gorycz grejpfruta z imbirem, labdanum i z dużą ilością ambroxanu, która wprowadza uzależniającą i zmysłową bursztynową nutą.

Nouveau Monde to zapach, który inspirowany jest czekoladą z Gwatemali i łagodnym smakiem kakao. Znajdziecie w n im także nuty szafranu.

Orage to mieszanka nuty paczuli, piżma, bergamotki i jawajskiej wetiwerii.

Sur La Route łączy w sobie kalabryjskie cytrusy, cedr, cytrynę, bergamotkę i peruwiański balsam. Można również poczuć zapach świeżo ściętej trawy.

Au Hasard to połączenie indyjskiego drzewa sandałowego z kardomonem i owocową świeżością piżmianu.