Jesień to pora roku, która przynosi ze sobą chłodniejsze temperatury i zmienne warunki pogodowe. W tym okresie skórzane ubrania stają się nie tylko modnym dodatkiem do garderoby, ale także praktycznym rozwiązaniem na sezon jesienno-zimowy. Warto zastanowić się, dlaczego skórzane kurtki, płaszcze i buty stanowią doskonały wybór na nadchodzącą jesień. Skórzane ubrania powracają niemalże w każdym sezonie, w nowej odsłonie. W tym również je nosimy. Jak i z czym je łączyć?

Skórzane ubrania wyborem projektantów

Na skórzane ubrania postawili: Bottega Veneta, Nina Ricci, Alexander Wang, a także Versace. Skórzane ubrania, kojarzone przede wszystkim z rockowym stylem, sprawdza się również w innych stylizacjach. Świetnie komponują się z lekkimi, subtelnymi tkaninami, dodając w ten sposób pazura całości. W szafie powinna znaleźć się klasyczna ramoneska, która stanowi świetną bazę do stworzenia wielu ciekawych outfitów. Poza czernią, pożądane są ubrania skórzane w odcieniach zieleni, bordo czy brązu. Lubisz bawić się modą? Możesz postawić na odważniejsze kolory.

Jak nosić skórzane ubrania? Przykładowe stylizacje

Skórzane ubrania to wszechstronne elementy garderoby, które można nosić na wiele różnych sposobów. Poniżej przedstawiamy przykładowe stylizacje, które sprawdzą się na co dzień, jak i na bardziej elegancki wypad. Sprawdź, jak wyglądać modnie w skórze!

Spodnie skórzane – jak nosić?

Spodnie skórzane to obowiązkowy element jesiennej garderoby. Na co dzień sprawdzą się w połączeniu, np. z timberkami, ciepłym, oversize’owym swetrem oraz pikowaną kurtką. W eleganckiej wersji, warto je skomponować z koszulą i szpilkami.

Wybierasz się na randkę lub wieczorne wyjście z przyjaciółmi do klubu? W takim razie zestaw je z botkami na obcasie, a do tego bieliźniany top lub koronkowa bluzka. Będziesz wyglądać zjawiskowo! Nie zapomnij o małej torebce, w której schowasz telefon, klucze i pomadkę.

spodnie skórzane jak nosić

Skórzana spódnica – jak nosić?

Skórzana spódnica wcale nie musi wyglądać wulgarnie! Nasza dzisiejsza propozycja to połączenie spódnicy z eko skóry z czarnym golfem. Do tego must have jesieni – muszkieterki! I kamelowy płaszcz. Jak Wam się podoba?

skórzana spódnica jak nosić

Skórzane ubrania idealne jesienią

Skórzane ubrania stanowią nieodłączny element jesiennej garderoby, łącząc styl z funkcjonalnością. Mogą być noszone na wiele różnych sposobów, od casualowych po eleganckie stylizacje, co sprawia, że są niezastąpione w codziennym użytku. Skórzane kurtki, płaszcze, spódnice i buty oferują nie tylko ochronę przed chłodem, ale także dodają charakteru każdej stylizacji. Zestawiając je z innymi ubraniami i akcesoriami, można osiągnąć wiele różnych looków, od rockowego po klasyczny. Dlatego niezależnie od swojego indywidualnego stylu, warto rozważyć dodanie skórzanych elementów do swojej jesiennej garderoby, aby cieszyć się zarówno modą, jak i wygodą przez cały sezon.