Wydawać by się mogło, że swetry to element garderoby, który nosimy tylko jesienią i zimą. Nic bardziej mylnego! Doskonale sprawdzą się również i wczesną wiosną. Jak nosić szary sweter, jeden z najchętniej wybieranych przez fashionistki?

Jak nosić szary sweter wiosną?

Szary sweter to uniwersalny element, dzięki któremu można stworzyć wiele ciekawych stylizacji. I mimo, że szary jest stonowany, to outfit wcale nie musi być nudny. Jak nosić szary płaszcz wiosną? Na różne sposoby. Doskonale sprawdzi się zarówno w wersji casualowej, jak i eleganckiej. Śmiało możesz nosić go do biura, na uczelnie, podczas wypadku z przyjaciółką na zakupy, a nawet i na randkę czy wieczorne wyjście.

Szary sweter nie tylko na luzie

Szary sweter to świetny pomysł na stworzenie stylizacji nie tylko w sportowym stylu, ale również i bardziej eleganckim. Odpowiednio dobrany sprawi, że możesz założyć go na randkę, do biura czy na spotkanie. Na randkę doskonale sprawdzi się sweter golf na ramiączkach. Do tego spódniczka o długości mini, kozaki za kolano lub szpilki i czerwona pomadka. W takim wydaniu spodobasz się każdemu mężczyźnie. A co z outfitem do pracy? Jeśli nie masz ściśle określonego dress code, możesz spokojnie postawić na szary sweter. Wybierz golf z lekko rozszerzanymi rękawami, a do tego spodnie w kant i klasyczne, czarne szpilki. Nie zapomnij o eleganckiej torebce!

Szary sweter na sportowo

Jeśli jesteś miłośniczką sportowego stylu, postaw na połączenie sweterka z jeansami np. z dziurami, a do tego sportowe obuwie. W tym roku modne są buty na grubszej podeszwie. Wybierz model w odcieniu sweterka. Całość możesz uzupełnić plecakiem, który doda miejskiego stylu. Świetnie sprawdzają się krótkie sweterki, które możesz połączyć ze spodniami z wysokim stanem. Efekt końcowy jest fenomenalny! Nasza propozycja to szary, krótki sweterek, który prezentujemy dostaniesz w sklepie shein. Na hasło 39ARIANA15 macie zniżkę ( extra 15% off over 39 eur) work on EUR site: eur.shein.com Zestawiłyśmy go ze spodniami z dziurami na kolanie, które znajdziecie na stronie femmeluxefinery. Poza jeansami (jeans), są tam również inne spodnie (Trousers), a także sukienki (Corset Dress) oraz czarne koronkowe body (Black Lace Bodysuit).