Wyjazdy językowe pozwalają na naukę języka w zupełnie inny sposób niż nauka ze szkolnej ławki. Jeśli i Ty myślisz o tym, aby Twoje dziecko władało innym językiem, zapraszamy na wyjazdy językowo-edukacyjne z nami i ATJ Lingwista.

wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe – efektowna nauka

Obozy językowe za granicą to połączenie zabawy, wypoczynku oraz efektywnej nauki. Z tego względu współtworzymy projekt z ATJ Lingwista – wyjazdy językowo-edukacyjne do Anglii dla dzieci z całej Polski. Program takiego obozu to nie tylko nauka, ale również zwiedzanie, które pozwala na zapoznanie się z historią oraz kulturą kraju.

Jest nam bardzo miło, że możemy być częścią tak ciekawego i edukacyjnego projektu. :Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wyjazdu.

wyjazdy językowo-edukacyjne

atj lingiwsta wyjazdy językowe

Co dają wyjazdy językowe?

Niewątpliwą zaletą takich wyjazdów jest zdobycie swobody wypowiedzi w języku obcym. Dzieci, przebywając w innym kraju, przełamuj,ą b arierę językową, próbują rozmawiać w uczonym języku, co sprawia, że w szybki sposób przestają się bać mówić w języku innym niż ich ojczysty. A przecież nie od dziś wiadomo, że najlepsze efekty osiągamy właśnie wtedy, gdy mówimy w danym języku.

Jednak to nie jedyna zaleta wyjazdów językowo-edukacyjnych, ponieważ oferują znacznie więcej korzyści:

Pozwalają podróżować

Jednym z plusów jest możliwość odwiedzenia innego kraju, podróżowanie, poznanie nowych miejsc.

Umożliwiają poznanie nowej kultury

Wyjazdy językowe za granicę umożliwiają poznanie nowych, interesujących kultur.

Dają nowe znajomości

Na wyjeździe są dzieci z całej Polski. Dzięki wspólnym zajęciom, wspólnemu zwiedzaniu uczestnicy poznają się, komunikują ze sobą i nawiązują przyjaźnie. taki obóz to doskonałe miejsce na znalezienie ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania.