Drodzy Czytelnicy!

Rozpoczynamy publikację stylizacji z cyklu „Street fashion”. Klasyczny biały T-shirt i dżinsy to podstawowe elementy garderoby, które powinny znaleźć się w każdej szafie. Dziury w spodniach dodają charakteru dzisiejszej stylizacji. Natomiast wełniany płaszcz oraz botki sprawiają, że cały outfit prezentuje się bardzo elegancko. Jesienią nie powinniśmy zapominać o ochronie oczu przed promieniowaniem UV. Okulary przeciwsłoneczne są modnym i wartościowym dodatkiem. Zegarek z oryginalną tarczą stanowi doskonałe uzupełnienie tego zestawu. W takiej stylizacji każdy mężczyzna będzie prezentował się klasycznie, z nutką elegancji i niezwykle modnie!

1. Płaszcz 489zł  /  2. Buty 309zł  /  3. T-shirt 49zł  /  4. Dżinsy 219zł  /  5. Okulary 569zł  /  6. Zegarek 659zł