T-shirt męski to element garderoby, którego nie może zabraknąć w szafie. Stanowi bazę do stworzenia wielu stylizacji. Jak go nosić i z czym łączyć?

t-shirt męski

Jak nosić t-shirt?

T-shirt, czyli bluzka z krótkim rękawem ceni się przede wszystkim za wygodę oraz uniwersalność. Daje ogromne możliwości stylizacyjnej. Sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów, jako element miejskiego zestawu, a także do sportowych ubrań. Jaką koszulkę wybrać? Obowiązkowo klasyczny biały t-shirt, który pasuje niemal do każdego stroju, począwszy od codziennego, aż po półformalny. Można go nosić samodzielnie, jak i dodatkową warstwę np. pod bluzę, sweter czy kurtkę i to niezależnie od pory roku. Biel to neutralny kolor, który świetnie komponuje się z całą paleta barw. Dobrze prezentuje się w towarzystwie jasnych, pastelowych odcieni, jak i z wyrazistymi lub ciemnymi kolorami. Idealny duet tworzy z czernią. Ciekawie prezentuje się z odcieniami niebieskiego, szarości, brązu i oliwką. Z kolei dla miłośników niebanalnych i wyrazistych połączeń, polecamy łączyć ja z czerwienią oraz różem.

Z czym łączyć męski t-shirt?

T-shirt męski to niezwykle wdzięczny element garderoby, który możesz nosić praktycznie ze wszystkim. Najprostszy zestaw stworzysz, łącząc go z jeansami, a w ciepłe dni szortami materiałowymi lub jeansowymi.

Jeżeli lubisz sportowy styl, połącz koszulkę ze spodniami dresowymi. Taki look nie jest zarezerwowany tylko na siłownie czy do uprawiania sportu.

Bardzo fajnie komponuje się ze spodniami chinos, a do tego casualowa marynarka. To idealne zestawienie na wieczorne wyjście z przyjaciółmi lub romantyczną kolację z ukochaną. Pasuje także do ramoneski. Ta kultowa kurtka doda pazura. Jesienią warto zarzucić na koszulkę męski kardigan. Nie dość, że świetnie się prezentuje, to jednocześnie zapewnia ciepło.

W Twojej szafie nie może zabraknąć koszulek z nadrukiem, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Są modne, a jednocześnie pozwalają na wyrażenie siebie, swoich pasji za pomocą stroju. T-shirt z nadrukiem sam w sobie jest efektowny i nie lubi konkurencji. Dlatego najlepiej zestawiać go z prostymi elementami garderoby. To on ma przykuwać wzrok.

Na co zwrócić uwagę, kupując t-shirt męski?

Zanim kupisz t-shirt, zwróć uwagę na kilka istotnych czynników:

  • materiał – wybieraj koszulki, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Najlepszym rozwiązaniem jest wysokogatunkowa bawełna. Dzięki temu koszula estetycznie się prezentuje i nie zniszczy się po kilku praniach,
  • rozmiar – tak jak w przypadku innych ubrań, tak i t-shirt musi być dopasowany. Koszulka nie powinna ani zbyt mocno opinać, ani być zbyt mocno luźna. Ma zapewnić swobodę ruchów,
  • kolor – wybieraj te kolory, w których dobrze wyglądasz i dobrze się czujesz. postaw również na uniwersalne barwy takie jak czerń, granat, biel, odcienie szarości oraz beżu, ponieważ pasują one niemal do wszystkiego,
  • okazja – zawsze dobieraj koszulkę do okazji. Na co dzień masz znacznie większy wybór. Śmiało sięgaj po wzory i kolory. Z kolei do eleganckich zestawów lepiej sprawdzą się gładkie modele bez żadnych napisów. Możesz również wybrać koszulkę polo.