Zastanawiasz się, jakie są najmodniejsze paznokcie na zimę 2021? Przedstawiamy Ci najgorętsze trendy! Zainspiruj się i ciesz się pięknym manicure.

Paznokcie na zimę 2021 – co będzie modne?

Modne paznokcie na zimę 2021 to przede wszystkim ponadczasowa klasyka. Mile widziane nude, odcienie brązy, odcienie szarości, bordo, butelkowa zieleń, a także kolory ziemi. Oczywiście nie brakuje niebanalnych propozycji, które będą idealnym rozwiązaniem miłośniczek szaleństwa. Warto pokusić się również o kolor żółty i pomarańczowy. Co prawda, to barwy, które kojarzą się z latem, ale ciekawie będą prezentować się również i zimą, dodając nieco świeżości. Nie zabraknie również odcieni pastelowych. Kremowy niebieski to jeden z najbardziej pożądanych! Triumfy święcą także złote i srebrne akcenty, które ożywią nawet najbardziej minimalistyczny manicure. Fenomenalnie komponują się niemal z każdą barwą, tworząc wyjątkową stylizację.

Nowoczesny french

Frencz to ponadczasowa klasyka. Taki manicure wybierają kobiety, ceniące sobie klasę i elegancję. Jednak paznokcie na zimę 2021 to french w nowoczesnym wydaniu. Tej zimy stawiamy na kolorowy wariant! Zamiast klasycznej, subtelnej bieli, końcówki paznokci akcentujemy intensywnym kolorem. Może to być róż, czerwień, odcienie żółtego czy kolor pomarańczowy. A jeśli lubisz nietuzinkowe rozwiązania, niech każdy paznokieć będzie w innej barwie! Nie bj się bawić kolorami i postaw na kreatywność! Im więcej kolorów, tym bardziej modnie i stylowo. Ciekawie będą prezentować się zarówno neony, jak i pastele. A konkretny odcień zależy już od Twoich preferencji i tego, w czym dobrze się czujesz. Pamiętaj jednak, aby końcówki były zaakcentowane cienką kreską.

paznokcie na zimę 2021

Paznokcie na zimę 2021 – klasyczny nude

Nude to synonim klasy i elegancji. Ten odcień jest modny niezależnie od pory roku. Panie, które mają ciemną karnację lub nadal cieszą się letnią opalenizną, powinny wybrać cieplejsze odcienie np. te, które wpadają w brzoskwinie. Z kolei kobiety o porcelanowej cerze, jasnej i chłodnej karnacji niech wybiorą chłodniejsze odcienie np. jasne róże. Lubisz nieco bardziej poszaleć? W takim razie postaw na paznokcie nude z odrobiną brokatu. Idealnie sprawdzi się na zabawę sylwestrową czy karnawałową!

najmodniejszy manicure na zimę

Czerwone

Czerwień na paznokciach to propozycja dla odważnych Pań, które są pewne siebie. W okresie świątecznym warto pokusić się o świąteczne wzorki np. śnieżynkę czy modny od kilku sezonów sweterek. Połącz z bielą. Z kolei na sylwestra albo bal karnawałowy mile widziany brokat, który podkreśli imprezowy charakter stylizacji! Pamiętaj jednak, że czerwone paznokcie nie sprawdzą się do pracy. Tym bardziej, gdy masz ściśle określony dress code.

modne paznokcie na zimę 2021

Niebieskie paznokcie

Paznokcie na zimę 2021 to z pewnością te w odcieniu niebieskiego. To najgorętszy hit tego sezonu! Trudno się dziwić. Kolor ten ma mnóstwo odcieni, dzięki czemu bez problemu znajdziesz idealny dla siebie. Doskonale sprawdzi się zarówno baby blue, jak i granat. Mile widziane złote lub srebrne dodatki.