PodniebnePodróże.pl to biuro, które nie tylko sprzedaje wycieczki, ale przede wszystkim spełnia marzenia i zaspokaja potrzeby klientów. Wyjazdy są dopasowane do preferencji klienta i dopięte na ostatni guzik. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie miejsce do odpoczynku dla siebie w różnych zakątkach świata. Więcej o podniebnych podróżach opowie Nam Pani Kinga Bielicka.

Agnieszka Świst-Kamińska: Skąd pomysł na tak fantazyjną nazwę PodniebnePodróże.pl?

Kinga Bielicka: Żyjemy w czasach, w których transport lotniczy stał się dostępny dla każdego. 20 lat temu, wielu mogło tylko pomarzyć o podniebnych podróżach, a dziś za bilety lotnicze, np. po Europie, zapłacimy niecałe 100pln.  Dodatkowo, przemieszczając się samolotem, otwieramy się na zakątki, do których nie można dotrzeć na 4 kołach. Dzięki temu zyskujemy czas i to na czym nam najbardziej zależy, czyli bezpieczeństwo. Samolot to przecież najbezpieczniejszy środek transportu. Często kalkuluję, zwiedzając Polskę samochodem, że odcinek Warszawa – Zakopane pokonuję w taki samym czasie co Warszawa – Mombasa w Kenii samolotem. Osobiście nie traktuję latania tylko jako sposobu przemieszczania się. Dla mnie wzbicie się ponad chmury to przeniesienie się do innej rzeczywistości, biały puch pod nami, błękitne niebo i słońce na wyciągnięcie ręki.

-Jak długo istnieją Państwo na rynku podróżniczym?

-Rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Od ponad dekady spełniamy podróżnicze marzenia tysiącom klientów.

-W jaki sposób możemy odnaleźć ofertę biura PodniebnePodróże.pl? Czy tylko przez stronę, czy istnieje możliwość poprzez facebooka, instagrama?

-Przez wszystkie wymienione media można się z nami skontaktować i zainspirować do podróży. Podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego klienta. Po rozmowie o oczekiwaniach i marzeniach proponujemy kilka rozwiązań.

-Skąd pasja kreatorki biura do podróżowania?

-Chyba uwarunkowana genetycznie, po babci. Wszystko zaczęło się w dzieciństwie, od pierwszych wyjazdów rodzinnych do Bułgarii, Hiszpanii, Francji i Włoch. Po 18 roku życia mogłam już samodzielnie ruszyć w daleki świat i tak już zostało do dziś. Lubię odkrywać nowe miejsca i później dzielić się moją wiedzą. Mocną stroną biura PodniebnePodróże.pl jest fakt, że wysyłamy naszych klientów w miejsca znane nam osobiście. Przez ok 30 lat rozwijania pasji uzbierało się około 70 krajów.

-Jakie miejsca polecają Państwo dla singli?

-Wszystko zależy od człowieka, jak lubi wypoczywać i jaki jest cel jego wyjazdu? Czy szuka nowych znajomości czy chce pobyć w samotności i wyciszyć swoje serce? Świat dla każdego ma odpowiednie miejsce. Ważne, żeby szczerze najpierw ze sobą, a później z nami porozmawiać.

-Jakie miejsca polecają Państwo do podróżowania dla par?

-Tu także nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są pary, które lubią dokładnie ten sam sposób wypoczynku, widok morza, trochę zwiedzania i odkrywanie nowych smaków. W tym przypadku mamy cały wachlarz propozycji w basenie morza śródziemnego oraz Karaiby. Co w przypadku kiedy wizja wakacji jest zupełnie inna dla każdego z nich? Szukamy kompromisu.

-Jakie kierunki cieszą się największą popularnością?

-Od kilku lat pierwsze miejsce zajmuje Grecja. To jeden kraj, ale ponad 20 różnych kierunków, które znacznie różnią się od siebie florą, ukształtowaniem terenu, infrastrukturą, a nawet temperaturą. Nasze ulubione wyspy greckie to Lefkada, Kefalonia, Korfu, Zakynthos, Skiathos, Evia i Santorini. Drugie miejsce zajmuje Hiszpania kontynentalna oraz Baleary i Wyspy Kanaryjskie, na które możemy latać przez cały rok. Turcja po kilku latach przerwy wróciła na podium. Największą popularnością cieszy się wśród rodzin z dziećmi. Chętnie odwiedzamy Włochy, Cypr oraz ostatnio Gruzję i Macedonię.

-Czy podchodzą Państwo indywidualnie do klientów i podróże są skrojone na miarę dla każdego klienta?

-Dedykujemy swój czas, żeby dowiedzieć się na czym klientowi zależy i dopiero mając te informacje, przygotowujemy ofertę.

-Co można znaleźć w ofercie PodniebnePodróże.pl?

-Jedyne ograniczenie to terytorium Ziemi, ale kto wie, może też w kosmos za jakiś czas będziemy wysyłać naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej i wartościowej oferty PodniebnePodróże.pl.