Nie ma wątpliwości, że myślenie o wyjeździe wakacyjnym zmienia się wraz z pojawieniem się dziecka. Jeśli do tej pory nasze wakacje były improwizowane, to małe dziecko wyzwala w nas poczucie odpowiedzialności i bardziej zaczynamy doceniać bezpieczeństwo w podróży. Nie zmienia to jednak faktu, że wakacje zarówno w Polsce, jak i za granicą są możliwe. Dziś polecamy wakacje z PodniebnePodróże.pl.

Klienci biura PodniebnePodróże.pl najczęściej latają na rodzinny wypoczynek do Grecji, Hiszpanii, Włoch i Bułgarii. Biuro posiada tam wiele rodzinnych hoteli na każdą kieszeń, sprawdzonych osobiście przez pracowników. PodniebnePodróże.pl zwracają uwagę na długość lotu, a europejskie lotniska to zwykle podróż, która nie przekracza 3 godzin. Warto wiedzieć, że dzieci do 2 roku życia latają za darmo, a nie każdy o tym pamięta 🙂 Takie maluchy, wbrew naszym wyobrażeniom, doskonale znoszą podróż, ze względu na to, że nie mają oddzielnego miejsca w samolocie, a lecą na kolanach rodzica. Flora bakteryjna też ma znaczenie, im bliższa naszej tym lepiej, dlatego w przypadku małych dzieci kraje europejskie są bardzo mile widziane i zabezpieczają nas przed problemami żołądkowymi. Szukamy piaszczystych plaż, łagodnego wejścia do morza i atrakcji dla dzieci. Wiele hoteli zapewnia szeroki wachlarz udogodnień dla rodzin z dziećmi w postaci mini klubów dla najmłodszych, gdzie dzieci mają zapewnioną zabawę wraz opieką i zawierają pierwsze znajomości w międzynarodowym środowisku. W wybranych hotelach prowadzone są także animacje w naszym ojczystym języku. Dzieci i rodzice mogą fantastycznie spędzić czas w aquaparkach, placach zabaw, parkach tematycznych, morskich kąpielach, wspólnie uprawiając sport, degustując nowe potrawy czy poznając różnice kulturowe. Doświadczenia wakacyjne i czas razem z rodzicami kształtują dzieci na resztę życia. Po latach najmilej wspominamy właśnie dzieciństwo i pierwsze wspólne wojaże.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie wybrać się na wakacje z dzieckiem, koniecznie skorzystajcie z oferty Warto wybrać  PodniebnePodróże.pl – propozycje wakacji z dziećmi znajdziecie tutaj.