Historia hoteli MITSIS to historia założyciela sieci, Konstantinosa Mitsisa. To wyjątkowa historia poszukiwania, odkrywania, emocji i kreatywności. Historia odzwierciedla rozwój greckiej turystyki w ciągu ostatnich czterech dekad.

Konstantinos Mitsis spędził dzieciństwo w Atenach pod koniec lat 40 ubiegłego wieku. W trudnym okresie powojennej stolicy Grecji młody Mitsis podejmował się różnych prac podczas studiów w Pierwszej Wyższej Szkole. Tam, na ulicach Aten, młody Konstantinos szukał możliwości rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.
W wieku 17 lat otworzył małe przedsiębiorstwo włókiennicze. Za mniej niż dziesięć lat małe przedsiębiorstwo włókiennicze rozrosło się w trzy fabryki produkujące 130 ton przędzy rocznie i zatrudniające ponad 170 osób.
Kolejną branżą Konstantinosa zostało hotelarstwo i w 1978 roku otworzył swój pierwszy hotel – Ramira, na wyspie Kos. Ramira to pierwsza strona historii Mitsis Hotels, pierwszy kamień milowy, który doprowadził do obecności hoteli Mitsis w Atenach, na Krecie, w Kamena Vourla, na Kos i Rodos.
Podróżujący po całym świecie, Mitsis przeniósł swoją szeroką wiedzę i pionierskiego ducha do stworzenia pierwszego hotelu all inclusive – Norida na wyspie Kos. Świat greckiej gościnności odnawia się dzięki wprowadzeniu nowego modelu, który wprowadza innowacyjnne usługi oraz nowe propozycje ekscytujących zajęć i kulinarnych przysmaków.
Każdy z 17 hoteli MITSIS ma swój niepowtarzalny charakter, ale wszystkie podążają za tą samą filozofią, która reguluje ich działanie:
„Wizyta każdego gościa musi być wyjątkowym doświadczeniem, które osiąga się poprzez oferowanie najwyższej jakości zakwaterowania, zapewnieniu wszelkich udogodnień, wyrafinowanej kuchni i prawdziwej greckiej gościnności”.
Historia hoteli Mitsis odzwierciedla charakter człowieka z wizją, odnoszącego sukcesy biznesmena, który wprowadził na grecki rynek turystyczny swój własny styl. Człowiek, któremu udało się stworzyć nową koncepcję greckiego przemysłu hotelarskiego opartą na miłości i szczerości.

Dla miłośników luksusu i najwyższego komfortu została stworzona grupa MITSIS PREMIUM COLLECTION, do której między innymi należą:

Blue Domes Resort & Spa, hotel otwarty w 2010 r., oferujący niewiarygodne zaplecze rekreacyjne, doskonałą kuchnię oraz 499 luksusowych pokoi, które łączą w sobie prostą elegancję i wysublimowane widoki. Wszystkie pokoje otoczone są niesamowitymi ogrodami i ponad 12 wspólnymi basenami, w których można się zrelaksować. Wystrój pokoju i styl wykorzystuje kolory ziemi, marmurowe podłogi, drewniane meble i drewniane dachy w większości pokoi dają wytchnienie po słonecznym dniu na plaży.

Alila Resort & Spa to  prawdziwie pięciogwiazdkowe usługi na jednej z najpopularniejszych greckich wysp – Rodos. Hotel oferuje program ultra all inclusive, nowoczesne wnętrza, dążąc do takich wartości, jak prawdziwa śródziemnomorska gościnność, autentyczne greckie doświadczenie wyspy i wyjątkowa kuchnia skupiająca się na śródziemnomorskich, międzynarodowych i azjatyckich tradycjach.

Laguna Resort & Spa ugruntowała swoją obecność na Krecie dzięki doskonałemu zapleczu i dobrze wyszkolonemu personelowi. Złote barwy, ręcznie robione meble i stylowa dekoracja lobby wraz z serdecznym powitaniem gości oraz basenami ze słoną wodą to miejsce, w którym rozpoczynają się niezapomniane wakacje.

PodniebnePodroze.pl współpracują z siecią hoteli MITSIS od ponad 10 lat. Obiekty tej grupy dają 100% gwarancję satysfakcji i zadowolenia nam i naszym klientom.
Wybrane propozycje wypoczynku w hotelach MITSIS PREMIUM COLLECTION:
http://podniebnepodroze.pl/package/luksus-po-grecku/