Czasy, w których dresy były zarezerwowane na siłownie, już dawno minęły. Na stałe wpisały się do świata mody i noszone są na co dzień, stanowiąc bazę dla wielu ciekawych stylizacji. Z czym nosić dresy?

Przewodnik po męskich spodniach: dresy

Nie ma wątpliwości, że dresy są niezwykle wygodne. Z pewnością chętnie po nie sięgasz po całym dniu pracy. Ale nie musisz chodzić w nich tylko po domu lub na siłownie. Możesz również stworzyć z nimi outfity wyjściowe.  Dresy najlepiej sprawdzą się w sportowym stylu, w połączeniu z t-shirtem, bluzą z kapturem i sportowym obuwiem. Zamiast bluzy, możesz postawić na sportową marynarkę. Ciekawe zestawienie uzyskasz łącząc spodnie dresowe z białym t-shirtem oraz jeansową koszulą. Niech będzie ona rozpięta! Do tego białe trampki. W chłodniejsze dni zestaw je z kurtką bomberką, która świetnie się będzie z nimi komponować.  Tworząc te zestawy sprawdź, który najbardziej Ci odpowiada, a także podkreśla Twoje atuty, a ukrywa ewentualne mankamenty sylwetki.