Giacomo Conti to dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieżowa, która powstała w 2006 roku. Od lat plasuje się w ścisłej czołówce branży mody męskiej. Odwołuje się do tradycji polskiego krawiectwa, tym samym dbając o każdy szczegół oraz do tradycji włoskiej – lekkości designu. Taka synergia sprawia, że produkty marki trafiają w gusta nie tylko miłośników klasycznej elegancji, ale także poszukiwaczy nowoczesnego szyku, bazujących na globalnych trendach, które obowiązują w modzie męskiej.

Szkoła Męskiego Stylu ma przyjemność współpracować z marką Giacomo Conti już po raz kolejny. Tym razem Giacomo Conti dołączyło do realizacji naszego projektu – cyklu pięciu filmików związanych z modą. Oprócz marki do projektu dołączył również Bartek Jędrzejak. To znany dziennikarz, prezenter, na co dzień związany z TVN, Dzień dobry TVN i TVN 24. Jesteście ciekawi co wyszło z naszej współpracy? Śledźcie na bieżąco naszego fanpage’a oraz bloga. Już niebawem pojawi się pierwszy film.

giacomo