W ostatniej „Lekcji stylu” pisaliśmy o luksusowych produktach do oczyszczania twarzy oraz najlepszych maseczkach. W dniu dzisiejszym prezentujemy ekskluzywne kremy.

Szkoła Damskiego Stylu Prezentację rozpoczynamy od legendarnego, silnie nawilżającego kremu marki La Mer, któremu nie można się oprzeć. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza on procesowi bio-fermentacji oraz składnikom odżywczym. „Hydra Life Pro-Youth Silk Creme” Diora również zachwyca kremową konsystencją i właściwościami nawilżającymi.

Szkoła Damskiego Stylu

Jeżeli potrzebujesz produktu o intensywnym działaniu, postaw na „Orchidée Impérial” marki Guerlain. Ekstrakt z molekuł orchidei królewskiej zadba o prawidłową kondycję twojej skóry. Ciekawy skład ma również ujędrniający i nawilżający „Skin Caviar Luxe Cream” marki La Prairie. Kawiorowy ekstrakt jest bogaty w proteiny i działa na skórę energetyzująco. Warto również zwrócić uwagę na nowość tej marki – „Illuminating Moisturizing Cream”, który rozjaśnia skórę i zapobiega przebarwieniom.

Szkoła Damskiego Stylu

Koniecznie zaopatrz się w lotion do twarzy. „Protective Face Lotion SPF 15” od Bobbi Brown nie tylko chroni przed słońcem, ale również koi skórę dzięki wyciągowi z rumianku. ”Regenessence” marki Giorgio Armani nawilża i wygładza skórę, a „Abeille Royale” marki Guerlain działa liftingująco i likwiduje oznaki zmęczenia.

Szkoła Damskiego Stylu

Skuś się również na olejek do twarzy posiadający skoncentrowane składniki np. ujędrniający „Abeille Royale” marki Guerlain stworzony na bazie najlepszych miodów. Zachwyca nas również serum odbudowująco-wygładzające z tej samej linii. W regeneracji skóry pomogą także: serum ujędrniająco-nawilżające Dr Sebagh oraz regenerująco-nawilżające „Aquasource Deep Serum” marki Biotherm.

Szkoła Damskiego Stylu

Ciekawą propozycją są perły „Vitamin U Pearls” marki Clarena. Zamknięty w nich jedwabisty żel wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Szkoła Damskiego Stylu

Pamiętajmy o tym, że skóra najlepiej regeneruje się w czasie snu. Na noc możemy stosować olejki lub kremy o bogatszym składzie. „Night – Serum-In-Oil” marki Biotherm rozświetli skórę dzięki olejkowi z mikroalgi Uklenia. Znakomitą propozycją jest również „Capture XP Ultimate Deep Wrinkle Correction Night Concentrate” Diora, który odżywi skórę i poprawi jej gęstość.

Szkoła Damskiego Stylu

Masaż twarzy przed snem przy użyciu „Total Regenerating Cream” marki Shiseido pobudzi mikrokrążenie i poprawi koloryt skóry. Natomiast krem „Supremÿa Baume at Night – The Supreme Anti-Aging Skin Care Cream” marki Sisley to naprawdę lukusowa propozycja. Bogaty skład kosmetyku posiada właściwości odmładzające. Jego wyjątkowa formuła została oparta na roślinnych składnikach regenerujących skórę.

Szkoła Damskiego Stylu

Naszą uwagę zwróciła kuracja „The Essence” marki La Mer. To bardzo ekskluzywna propozycja zawierająca algi morskie i wyciąg z lubczyka. W kapsule znajdują się trzy fiolki. Składniki aktywne muszą być w ciągłym ruchu, co zapewnia pole magnetyczne kapsuły.

Marki kosmetyczne wychodzą naprzeciw klientkom, wypuszczając na rynek coraz to nowe, innowacyjne formuły produktów do pielęgnacji twarzy. Jak wybrać najlepszy kosmetyk odpowiadający potrzebom skóry? Zasięgnij porady style coacha Agnieszki Świst-Kamińskiej, która stworzy dla ciebie indywidualny program pielęgnacyjny.