Już 6 listopada 2015r. będzie miała miejsce premiera filmu „Spectre”. Fenomenalne filmy o Jamesie Bondzie przez lata budują swoją rzeszę odbiorców. W rolę bohatera po raz kolejny wcieli się Daniel Craig. Agent będzie walczyć ze złowrogą organizacją jak zawsze w wielkim stylu. Jego fanów ujmują nie tylko maniery oraz inteligencja, ale również nienaganny wizerunek. Idealnie skrojone garnitury i biała poszetka w brustaszy to element charakterystyczny dla Bonda.

Ogłaszamy konkurs dla naszych Czytelników! Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Po raz który Daniel Craig wciela się w rolę Jamesa Bonda?

2. Czym zajmuje się coolhunter?

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy jednego laureata, który otrzyma dwa bilety do Multikina na film „Spectre”. Odpowiedzi należy przysyłać do 31.10.2015r. do godz.12.00 na adres: ask@szkolameskiegostylu.pl.