Wśród osób, które zgłoszą się na godzinną konsultację style coachingową przeprowadzaną przez style coach Agnieszkę Świst-Kamińską w cenie 350zł wylosujemy dwa zaproszenia:

1. Jednoosobowe zaproszenie na Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw (16 i 17 maja 2015r.). Widzowie będą mogli podziwiać pokazy dziesięciu zagranicznych oraz piętnastu polskich projektantów. W ich gronie znajdą się Eva Minge oraz Łukasz Jemioł. Gościem specjalnym eventu będzie modelka Dree Hemingway, która jest muzą Karla Lagerfelda. Program imprezy obfituje w wiele ciekawych niespodzianek. Interesująco zapowiada się w strefa commercial zone, gdzie będzie można zakupić ubrania projektantów.

2. Jednoosobowe zaproszenie do Pracowni Jagi Hupało Born to Create (wizyta obejmuje autorski seans złożony z indywidualnej analizy włosów za pomocą mikrokamery, pielęgnacyjny rytuał HAIR.SPA oraz stylizację). Jaga Hupało dba o wizerunek takich gwiazd jak: Małgosia Kożuchowska, Joanna Brodzik czy Katarzyna Figura. Jaga Hupało jest hair designerem, stylistką, projektantką. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych
spotkań, ale przede wszystkim pracownią, w której kieruje Create Team.

Agnieszka Świst-Kamińska – absolwentka Uniwersytetu Sztuki Central Saint Martins University of the Arts w Londynie oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Pierwsza w Polsce coolhunterka i style coach. Założycielka Szkoły Męskiego Stylu. Jako freelancerka współpracowała z redakcją „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka pracowała przy największej modowej imprezie w Polsce – Fashion Week w Łodzi. Doradza swoim klientom, jak korzystać z mody i sięgać po to, co jest najlepsze dla nich samych. Do osób, które stylizuje, podchodzi indywidualnie. Zajmuje się wizerunkiem męskim i damskim, specjalizuje się w dress code biznesowym oraz zasadach savoir vivre`u potrzebnych „w drodze na szczyt „. Stworzona przez nią Szkoła Męskiego Stylu ma za zadanie poszerzać wiedzę na temat produktów luksusowych, wzmagać ciekawość w dziedzinie dobrego smaku, stylu oraz sztuki życia. Rozbudzenie w klientach zainteresowania dobrym stylem w znaczny sposób wpływa na poprawę jakości ich życia, owocuje finalizacją lukratywnych kontraktów, sukcesami finansowymi, a także paletą nowych możliwości.
www.agnieszka-kaminska.com
www.szkolameskiegostylu.pl

Zamów konsultację ze style coach Agnieszką Świst-Kamińską i wybierz się wraz ze Szkołą Męskiego Stylu na ekskluzywny event lub skorzystaj z wizyty w prestiżowym salonie fryzjerskim!
Zgłoszenia należy przysyłać pod adres: blog@szkolameskiegostylu.pl do 14.05.2015r. o godz.12.00.