Już wkrótce rozstrzygnięcie naszego konkursu na ciekawą stylizację! Publikujemy kompletną listę nagród dla laureatów:

Kategoria „Wybór Jury”:
1 miejsce – konsultacja coolhuntingowa z pierwszą w Polsce coolhunterką i style coach Agnieszką Świst-Kamińską z zakresu poszukiwania nowych kanałów promocji trendów (konsultacja odbędzie się w Warszawie, Katowicach, Trójmieście lub na Skype w postaci godzinnych warsztatów), a także przenośna ładowarka Riviera,
2 miejsce – konsultacja z PR z Iloną Adamską oraz przenośna ładowarka Riviera,
3 miejsce – książka niespodzianka oraz przenośna ładowarka Riviera.

Kategoria „Głosowanie Fanów”
1 miejsce – nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Villa Baltica w Sopocie www.villabaltica.com, voucher upominkowy o wartości 100zł do wykorzystania w tamtejszym SPA oraz przenośna ładowarka Riviera.
2 miejsce – konsultacja style coachingowa ze style coach i pierwszą w Polsce coolhunterką Agnieszką Świst-Kamińską (konsultacja w Warszawie lub konsultacja poprzez e-mail), przenośna ładowarka Riviera.
3 miejsce – konsultacja z panią dietetyk Ewą Trusewicz (konsultacja w Warszawie, telefonicznia lub poprzez Skype), przenośna ładowarka Riviera.

Przenośne ładowarki zostały ufundowane przez Centrum Riviera www.centrumriviera.pl .

Regulamin konkursu: https://www.facebook.com/events/664777150315524/

unnamed (47)

Prezentujemy sylwetki niezwykle inspirujących kobiet, które poprowadzą konsultacje dla laureatów naszego konkursu na ciekawą stylizację!

Agnieszka Świst-Kamińska – absolwentka Uniwersytetu Sztuki Central Saint Martins University of the Arts w Londynie oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej. Pierwsza w Polsce coolhunterka i style coach. Założycielka Szkoły Męskiego Stylu. Jako freelancerka współpracowała z redakcją „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka pracowała przy największej modowej imprezie w Polsce – Fashion Week w Łodzi. Doradza swoim klientom, jak korzystać z mody i sięgać po to, co jest najlepsze dla nich samych. Do osób, które stylizuje, podchodzi indywidualnie. Zajmuje się wizerunkiem męskim i damskim, specjalizuje się w dress code biznesowym oraz zasadach savoir vivre`u potrzebnych „w drodze na szczyt „. Stworzona przez nią Szkoła Męskiego Stylu ma za zadanie poszerzać wiedzę na temat produktów luksusowych, wzmagać ciekawość w dziedzinie dobrego smaku, stylu oraz sztuki życia. Rozbudzenie w klientach zainteresowania dobrym stylem w znaczny sposób wpływa na poprawę jakości ich życia, owocuje finalizacją lukratywnych kontraktów, sukcesami finansowymi, a także paletą nowych możliwości.
www.agnieszka-kaminska.com
www.szkolameskiegostylu.pl

Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.
www.idmedia.pl
www.ikmag.pl
www.magazynlbq.pl

Ewa Trusewicz – dietetyk, dietcoach oraz promotor aktywności fizycznej. Autorka wielu publikacji i szkoleń. Właścicielka strony www.DietaiFitness.pl, na której publikuje artykuły z zakresu dietetyki i fitnessu. Skupia się na indywidualności pacjenta. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie musi być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka. Do wygrania godzinna konsultacja dietetyczna wraz z badaniem składu ciała.
www.DietaiFitness.pl
www.facebook.com/dietaifitness