Szkoła Męskiego Stylu miała zaszczyt uczestniczyć jako gość w Social Media Convent 2015, który odbył się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Podczas tej międzynarodowej konferencji poruszono tematykę komunikacji firm i marek w social media, zaprezentowano trendy, dobre praktyki, najnowsze rozwiązania i prognozy dla branży. Prelekcje zostały przedstawione przez bardzo starannie dobranych prelegentów.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji byli: Katie Lampe, Partner Manager Twitter, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Stephen D. Mull, Francois Benner z Brandsensations, HubSpot and Hootsuite Partner, Helle Tyllesen z Falcon Social (Kopenhaga, Nowy Jork) oraz Jarosław Kuźniar.

Szkoła Męskiego Stylu dziękuje za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

Szkoła Męskiego Stylu

Szkoła Męskiego Stylu