Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wcieliła się w rolę wykładowcy i poprowadziła zajęcia z makijażu dla studentek kosmetologii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

zajęcia z make up dlaczego warto

Zajęcia z makijażu dla studentek kosmetologii

Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska,  poprowadziła zajęcia z make up na wydziale kosmetologii w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w roku akademickim 2020/2021. Wykładowczyni przygotowywała studentki do ostatecznych egzaminów końcowych magisterskich. Zajęcia obejmowały zakres tylko części makijaży, które studentki miały wykonać na zaliczenie. W programie semestralnym był to makijaż:

  • estradowy,
  • fotograficzny,
  • ślubny,
  • dzienny.

Zajęcia odbywały się w trybie online. Składały się z części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej studentki poznały techniki oraz część rodzajów makijaży. Natomiast cześć praktyczna polegała na stworzeniu makijażu. Zaliczenie polegało na stworzeniu makijażu estradowego i zrobieniu zdjęcia.

Zajęcia z make up – dlaczego warto?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że umiejętność robienia profesjonalnego makijażu przydaje się nie tylko osobom, które wiążą z tą dziedziną swoją przyszłość, ale również tym, które pragną robić makijaż dla samej siebie. Nic dziwnego! Wiedza na temat tego, jak się malować, pozwala podkreślić urodę. W duecie z odpowiednią pielęgnacją wydobywa i uwydatnia naturalne piękno, jak i kobiecość. Ponadto, makijaż obecnie jest bardzo modną formą wyrazu, którą docenia wiele osób. Malują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Sztuka makijażu stała się absolutnym must have zarówno dla młodszych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet, które pragną podkreślić swoją urodę.

Nauka makijażu z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ma to związek z rosnącym zainteresowaniem makijażem, a tym samym zapotrzebowanie na makijażystki. Młode osoby, nie tylko Panie, ale również i Panowie, szukają odpowiedniej drogi zawodowej, zgodnej z ich zainteresowaniami. Wiele osób decyduje się na studiowanie kosmetologii. Studia na tym kierunku dają ogromne możliwości. Absolwenci kosmetologii:

  • są przygotowani do pracy w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej,
  • mogą prowadzić własne gabinety kosmetyczne,
  • współpracują z lekarzami dermatologami.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Poniżej przedstawiamy prace studentek.

Zapraszamy  również na kompleksowe szkolenie z make up wszystkie Panie, które pragną nauczyć się malować.

zajęcia z makijażu

zajęcia z makijażu dlaczego warto

 

zajęcia make up