Nie ma najmniejszej wątpliwości, że cellulit to zmora nie jednej kobiety. Jak sobie radzić z tzw. pomarańczową skórką? Przedstawiamy najlepsze zabiegi na cellulit, które gwarantują niesamowite efekty!

najlepsze zabiegi na cellulit

Najlepsze zabiegi na cellulit – TOP 3 najskuteczniejszych zabiegów

Odpowiednio zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednia pielęgnacja to podstawowe narzędzia do walki z cellulitem, potocznie nazywanym pomarańczową skórkę. Niestety nie zawsze są one wystarczające, by pozbyć się nieestetycznych grudek. Z pomocą przychodzą innowacyjne zabiegi na cellulit, które znajdziecie w ofercie kliniki Dr Beata Dethloff. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy 3 najskuteczniejsze zabiegi, będące profesjonalnymi rozwiązaniami na pomarańczową skórkę.

Storz

Storz to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z cellulitem. Zabieg oparty jest na technologii fali uderzeniowej. W głowicy urządzenia generowana jest fala akustyczna, która cechuje się dużą dawką ciśnienia. Fala ta stymuluje mechanicznie tkanki, powstawanie nowych naczyń krwionośnych i poprawia metabolizm komórkowy, co w efekcie redukuje zarówno tkankę tłuszczową, jak i cellulit. Zabieg jest bezbolesny. Przed jego wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja z pacjentem oraz wybranie obszary terapii. Następnie na wybrany obszar nakłada się specjalny żel, który polepsza przewodzenie fal akustycznych. Pierwsze efekty widoczne są już po serii 4 zabiegów. Jednak zaleta się wykonanie 5-7 powtórzeń w odstępach około 7 dni. Zabieg Storz przede wszystkim:

 • poprawia elastyczność i jędrność skóry,
 • rozbija tkankę tłuszczową, a w efekcie zmniejsza obwód ciała,
 • likwiduje cellulit.

Aby efekty były długotrwałe, należy pić co najmniej 2 litry wody dziennie, racjonalnie się odżywiać, a także dbać o codzienną aktywność fizyczność.

najskuteczniejsze zabiegi na cellulit

Schwarzy

Omawiając najlepsze zabiegi na cellulit, nie można pominąć Schwarzy, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego! Daje on spektakularne efekty i to bez treningu. Ten innowacyjny zabieg polega na umocowaniu do skóry elektrod, które wytwarzają energię magnetyczną. Ta z kolei agituje do pracy głębsze warstwy mięśni. Efekty zabiegu można porównać do intensywnego treningu fizycznego. Jednakże w przypadku tej metody, pobudzane są skurcze mięśni zarówno wierzchnich, jak i położonych głęboko. Trwa on około 30 minut i jest bezbolesny. Co więcej, nie wymaga rekonwalescencji.  Zabieg ten  przede wszystkim:

 • redukuje tkankę tłuszczową,
 • wzmacnia i zarysowuje mięśnie,
 • modeluje sylwetkę,
 • redukuje cellulit,
 • ujędrnia skórę.

Zaleca się około 8-10 powtórzeń dla uzyskania zadowalającego efektu.

Icoone

Icoone to innowacyjny zabieg, który doskonale sprawdza się zarówno u Pań, którym zależy na wymodelowaniu sylwetki, jak i pozbycia się cellulitu. Największą zaletą tej metody jest to, że jest naturalna oraz bezinwazyjna, dzięki czemu nie powoduje skutków ubocznych. Jednak to nie wszystko! Icoone daje spektakularne efekty i to w błyskawicznym tempie. Jeśli należysz do osób niecierpliwych, to będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Zabieg Icoone to najnowszej generacji masaż podciśnieniowy, umożliwiający precyzyjną pracę na tkance łącznej. Polega na masowaniu specjalnymi rolkami pod ciśnieniem całego ciała bądź wybranej części. Dzięki temu kompleksowo działania na tkanki, co z kolei pozwala zmniejszyć cellulit. Sam zabieg trwa około 30-60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zaleca się 10-15 sesji, aby zabieg przyniósł oczekiwane i długotrwałe efekty, do których zalicza się:

 • modelowanie sylwetkę
 • zwalczanie cellulitu,
 • ujędrnienie skóry,
 • usunięcie rozstępów.

zabiegi na cellulit

 

Sprawdź również nasz wpis: Idealna figura na lato – zabiegi modelujące sylwetkę w klinice Dr Beata Dethloff.