Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność dostarczyć i odszyć stroje dla lotniska w Katowicach. To kolejne cenne dla nas doświadczenie. Cieszymy się również  z tego, iż zaopatrzyliśmy Panie pracujące w lotnisku w stroje, które będą na targach. Szkoła Męskiego Stylu wyspecjalizowała się w szyciu strojów biznesowych, które są specjalnie projektowanie dla każdej z Pań i dopasowane do sylwetki. Dobieramy najwyżej jakości materiały, które pozwalają czuć się komfortowo. Projektujemy ubiór mając na względzie życzenia oraz uwagi klienta. Uwzględniamy również jego stanowisko pracy, bowiem każda sekcja ma indywidualny projekt.

Tworząc projekty ubrań służbowych, staramy się, aby strój nie był nudnym mundurem. Chcemy, aby ubiór podkreślał profesjonalizm, ale jednocześnie nie kojarzył się ze sztywnymi zasadami. Odszywając lotnisko trzymamy się zasad panujących tzw. dresscode, ale jednocześnie staramy się stworzyć stroje modne i niebanalne.

image1